Maydonoz Suyu İle Zayıflama İbrahim Saraçoğlu Kürü-Maydanoz Suyu Zayıflatırmı

  • DİYET
  • Maydonoz Suyu İle Zayıflama İbrahim Saraçoğlu Kürü-Maydanoz Suyu Zayıflatırmı için yorumlar kapalı
  • 1.295 kez görüntülendi

Maydonoz Suyu İle Zayıflama İbrahim Saraçoğlu Kürü-Maydanoz Suyu Zayıflatırmı

İbrahim Saraçoğlu maydanoz suyu ile zayıflamak, kilo vermek ve yağ yakmak için uygulanacak bitkisel zayıflama kürünü her fırsat bulduğu platformda anlatıyor. Maydanoz suyu zayıflatırmı diye aklınıza takılacak olursa yanıt olarak evet zayıflatıyor. Ben bizzat kendim denedim ve maydonoz kürü ile 1 haftada 3 kilo zayıfladım. Bunun sebebi ise maydanozda bulunan fitokimyasallar denilen maddelerin hem yağ yakıcı hem de vücuttaki fazla ödemi atıcı etkisinin olması olarak izah ediliyor. Yani bitki çayları özelinde örnek vermek gerekirse bazı bitki çayları yağ yakıcı iken (yeşil çay) bazı bitki çayları ise vücuttan ödem söktürücü etkisi ile ön plana çıkıyor. (adaçayı, biberiye) Maydanoz suyu ise bu durumda hem yeşil çay hem de mate ve biberiye çayları gibi kilo verdirici bir etki yaparak çift yönlü bir zayıflama etkisi oluşturuyor. Maydanoz suyu içmk zayıflatırmı sorusuna sayın Ahmet Maranki de olumlu yanıt veriyor.

ibrahim saraçoğlu maydonoz kürü zayıflatırmı

Maydanoz tek başına değil de limon kürü ile birlikte uygulandığında daha kalıcı ve hızlı zayıflatır. En azından yapanlar tarafından kadınlar kulübü, youtube, facebook gibi paylaşım sitelerine gelen yorumlar bu yönde. Şimdi hem erkekler hem de hanımlar için kolay ve kalıcı yoldan bitkisel zayıflama sağlayacak ve Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen maydanoz limon kürü ile 1 ayda 3-4 kilo nasıl verilir bunun bitkisel zayıflama kürünü sizlerle paylaşalım.

Maydanoz ve limon kürü kaç ay uygulanır:

Normalde 15 günlük bir kür olarak uygulanan maydanoz ve limon kürü 2 ay süreyle takip edilebilir ve bu süre zarfında 2 ayda 5-8 kilo arası kalıcı bir zayıflama sağlar ve bölgesel yağları yakar. Her sabah kahvaltıdan 30 dk önce bir su bardağı içeceğimiz maydanoz limon zayıflama iksiri sadece zayıflamak için değil, hem maydanozun hem de limonun cilde, bağışıklık sistemine ve karaciğere, safra taşlarına faydaları ile de kullanılmasında fayda olacağı uzmanlar tarafından belirtiliyor. Maydonoz suyu idrar yolları enfeksiyonları tedavisi için de kullanılıyor ve iltihap sökücü etki yapıyor. maydonoz suyunun cilde faydaları ise daha çok sivilce oluşumuna engel olması ve mevcut kronik sivilce sorunu olanların sivilcelerini kurutucu faydaları ile öne çıkmasıdır. Maydonoz suyunun saça faydaları ve yararları da es geçilmemesi gereken bir meseledir. Sarımsak suyu, soğan suyu ve karnabahar suyu ile birlikte limon suyu, maydanoz suyu ve elma sirkesi karıştırılarak (hepsi eşit oranlarda yarım çay bardağı) yapılan bitkisel kür saç çıkarıcı etkisi nedeniyle erkeklerde görülen kellik ve kadınlarda saç dökülmesi problemleri için bitkisel çözüm amacıyla kullanılıyor Maydanoz suyu ile yapılan detoks diyeti zayıflatan etkisi nedeniyle maydonoz suyu rejimi olarak ta biliniyor ve Murat Boz nasıl zayıfladı sorusuna da yanıt veriyor.

Maydonoz suyu nasıl zayıflatır

Metabolizmayı uyaran maydanoz suyu kan dolaşımını hızlandırıyor ve dokulara daha fazla kan ve oksijen ulaşmasını sağlayarak yağ yakıcı etki yapıyor. Diğer yandan da idrar yollarını çalıştırdığı için vücuttaki fazla sıvının atılması için ödem söktürücü yarar sağlıyor.

 

Maydonoz suyu nasıl yapılır ve hazırlanır

Gerekli Malzemeler:

16 sap köy maydanozu

2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu

yarım su bardağı klorsuz taze su

Bütün malzemeleri karıştırın ve robotta 1 dakika çekin.

Her sabah bunu yapın ve yarım bardak için.

15 gün sürekli tekrarlayın 7 gün ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın.

Not: 2 seferde mümkünse 60 gramdan fazla saf maydanoz suyu içmeyin dokunabilir. Ayrıca hamilelerde maydanoz suyu düşük yaptırıcı yan etkileri ve zararları ortaya çıkartabiliyor. Keza aynı şekilde tansiyon hastaları da maydanoz suyu küründen uzak durmalılar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.