Majezik Duo Topikal Sprey Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir?

Majezik Duo Topikal Sprey Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir?

Başta romatizmal hastalıklara bağlı meydana gelen ağrıların tedavisinde kullanılan majezik duo topikal sprey, aynı zamanda ağrılı kas kasılmalarında, bel bölgesinde meydana gelen ağrılarda, boyun ağrılarında, omurga ve omurilik bölgelerinde oluşan ağrılarda, sırt ağrılarında, kol bölgelerinde ve sinir ağrılarında, siyatik ağrılarında, spor aktiviteleri ve kaza yaralanmalarına bağlı meydana gelen ağrılarda, eklem burkulmasına ve ezilmesine bağlı meydana gelen ağrılarda, cerrahi müdahale sonrasında meydana gelebilen ağrılı sendromlarda  tedaviye yardımcı olarak kullanılmaktadır. İçeriğinde yer alan etkin maddeleri sayesinde ağrı problemlerinin kısa süreçler içerisinde giderilmesine destek olan ve bu sayede uzmanlar tarafından da tavsiye edilen majezik duo topikal sprey, ayrıca olası yan etkilere de sahip olması nedeniyle mutlak suretle doktor tavsiyesi doğrultusunda kullanılmalıdır.

Majezik Duo Topikal Sprey Özellikleri

Eczaneler üzerinden reçeteli olarak satışa sunulan majezik duo topikal sprey, püskürtme tarzında başlığa sahip olup, 50 ml amber renk tonuna sahip olan cam şişe ve karton kutu formunda satışa sunulmaktadır.

Majezik Duo Topikal Sprey Kullanımı

Uzmanlar tarafından da vurgulandığı üzere günlük olarak 3-4 defa kullanılması söz konusu olan majezik duo topikal sprey, ilgili bölgede meydana gelen rahatsızlığın giderilmesi veya hafifletilmesi açısından bölge üzerine ve çevresine 7-8 seferlik olmak üzere püskürtülmesi yapılarak uygulanmaktadır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan majezik duo toplikal sprey, bu sayede çocuklar, erişkinler ve ileri yaş grubunda yer alanlar tarafından güvenle kullanılabilmektedir.

Majezik Duo Topikal Sprey Olası Yan Etkileri İse Şunlardır;

  • Karın ağrıları oluşması
  • Nefes almada güçlük meydana gelmesi
  • Kurdeşen problemi meydana gelmesi
  • Yüz, dudak, dil ve boğaz bölgesinde şişlik meydana gelmesi gibi bazı yan etkiler, majezik duo topikal sprey aşırı dozajda kullanılması sonucunda söz konusu olabilmektedir.
  • Ayrıca, majezik duo topikal sprey uygulandığı bölge üzerinde nadiren de olsa, hafif düzeyli kızarıklıklar, kaşıntı ve deri döküntüleri de söz konusu olabilmektedir.

Majezik Duo Topikal Sprey 2018 Satış Fiyatı

Doğrudan doktor tarafından reçeteli olarak uygulanan majezik duo topikal sprey, 2018 yılı itibariyle Katma Değer Vergisi de dahil olmak üzere eczaneler üzerinden 56.32.tl üzerinden satışa sunulmaktadır. Doktorunuza başvuruda bulunarak, doktorunuzun uygun görmesi durumunda eczaneniz üzerinden kredi kartınız üzerinden veya nakit olarak majezik duoa topikal sprey satın alarak, belirtilen talimatlar doğrultusunda güvenle kullanabilmektesiniz.

Majezik Duo Topikal Sprey Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkili ağrı kesici ilaçlardan biri olan majezik duo topikal sprey kullanımında ilacın olası yan etkilerine maruz kalınmaması açısından, doktor tavsiyesi doğrultusunda ilacın kullanılması, yeteri düzeyde kullanılması ve alerjik reaksiyonların söz konusu olması durumunda hemen doktora başvurularak gerekli bilgilerin sunulması gerekmektedir. Ayrıca, majezik duo topikal sprey, çocukların ulaşamayacağı bir alanda muhafaza edilmesi ve majezik duo topikal spreyin serin bir ortam içerisinde muhafaza edilmesine de özen gösterilmektedir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz