Lohusa Dönemi İçin İhtiyaç Listesi

Lohusa Dönemi İçin İhtiyaç Listesi
Hamile Giyim Modası

Lohusa Dönemi İçin İhtiyaç Listesi

Lohusa Gecelik ve Lohusa Pijama Takımı

Lohusalık dönemi, doğumdan sonra rahat geçirmek isteyeceğiniz bir dönemdir. Bu yüzden rahat bir lohusa gecelik satın almanız sizin için avantaj olur.  Lohusalık döneminde ne kadar rahat olursanız, eski sağlığınıza da o kadar kısa sürede ulaşırsınız.  Bu dönemde vücut kendisini eski düzenine geri döndürmeye çalışır. Mesela rahmin hamilelik boyunca genişlemesi sonucunda doğumdan sonra kendini küçültmeye başlar. Bu dönemde yani altı haftalık süreçte bol bol dinlenmeli ve sağlıklı beslenmelisiniz ve giydiklerinize dikkat etmelisiniz. Firmamız sizler için hem rahat hem de şık lohusa gecelik , lohusa pijama modellerini indirimlerle sizlere sunmaktadır.

Hamile Giyim Modası

Emzirme Sütyeni

Lohusa dönemi anne ve yeni doğmuş olan bebeği için önemli bir dönemdir. Annenin vücudu hem eskiye dönmeye çalışır hem de bebek için besin üretmeye çalışır.  Bebek ise yeni geldiği bu dünyaya adapte olmaya çalışırken besine ihtiyaç duyar. Bu besini yeni annenin ürettiği anne sütü ile karşılar. Bu işlem annenin bebeği emzirmesi ile başlar. Annenin emzirme işlemi sırasında rahat olması yeni anne ve bu dünyaya yeni gelmiş olan bebek için çok önemlidir. Bu nedenle yeni anne olmuş kadınlar, emzirme sütyeni kullanmalıdır. Lohusam.com size en rahat emzirme sütyenlerini sunmaktadır.

Hamile Giyim Modası

Lohusa Terlik

Anne adayları, hamilelik sürecinde vücudunu çok yorar. Hamilelik kiloları ve bebeğin kendisi anne adayının dizlerine ve ayaklarına baskı yapar. Bu olay ise anne adayının diz ağrısı ve ayak ağrısı çekmesine sebebiyet verir. Doğumdan sonra kilo kayıpları hemen olmayacağı için, devam eder. Bu yüzden yeni anneler dizlerine ve ayaklarına iyi bakmalıdırlar.

Birbirinden şık lohusa terlikler yeni doğum yapmış annelerin ayaklarını yumuşak ve ılık tutarak hem ağrıları alır hem de birçok hastalığı da önler. Lohusam.com sizler için en rahat ve en şık lohusa terlik modellerini özel olarak üretir.

Hamile Giyim Modası

Lohusa Tacı

Halk arasında bir efsane vardır. Bu efsaneye göre bir zamanlar yeni anne olmuş kadın yani lohusa kadının bebeğini kaçıran ve lohusa kadına sadece mutsuzluk bırakan bir kadın varmış. Bu efsanenin devamında diğer yeni doğum yapmış kadınlar o kadından yani alkarısından korunmak için kırmızı kurdeleyi kafalarına takmışlardır. Bu efsaneden yola çıkarak bir gelenek edinmişizdir. Bu geleneği modernleştirerek lohusa tacı ortaya çıkmıştır. Lohusam.com olarak sizlere en şık ve uygun fiyatlı taçları sizlerle buluşturuyoruz. Bir sürü renk ve model lohusa tacı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Aradığınız o muhteşem tacı bizimle bulacaksınız.

Hamile Giyim Modası

Lohusa Korsesi

Hamilelik döneminde bebek büyüdükçe annenin rahmi ve vücudu da büyür ve genişler. Anne doğum yaptıktan sonra vücudunda sarkmalar olur ve bu sarkmalardan yeni doğum yapmış anne hiç hoşnut olmaz, bu yüzden lohusalık dönemi boyunca lohusa korsesi taktığı sürece sarkmaların yok olduğu gözlemlenmiştir.  Çünkü vücut kendini eski haline getirmeye çalışırken vücudunuza şekil vererek eski haline gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Vücudunuzda istenmeyen sarkmaları yok etmiş olursunuz. Lohusam.com olarak doğum sonrası korse modellerimizi sizler ile buluşturuyoruz. Farklı modeller ve renk seçeneklerimiz vardır. İstediğiniz lohusa korsesi modelini bizimle bulabilirsiniz. web sitemize bir göz atın.

Hamile Giyim Modası

İsme Özel Nakışlı Bebek Ürünleri

Bir anne olarak doğacak çocuğunuz için oda hazırlıkları ve kıyafet hazırlıkları yapmalısınız. Yeni doğan bebeğiniz dünyaya alışmaya çalışırken sizin ve eşinizin ona yardım etmesi gerekir. Ona yapacağınız ilk iyilik onun hassas vücuduna uygun kıyafetler almaktır. Yeni doğan bebek dünyaya alışmaya çalışırken vücutları hassasiyetleşir. Bebeğin kıyafetleri seçilirken birçok seçenek vardır, bu seçenekler arasında yıllar geçse bile anısı unutulmayacak her zaman hatırası kalacak, bitmeyecek, ürünlerden olan isme özel nakışlı bebek ürünleri kategorimizi mutlaka inceleyin. Bebeğiniz ve bebeğinizin hassasiyeti için bize güvenebilirsiniz.

Hamile Giyim Modası

Hamile Giyim Ürünleri

Anne adayları iyi görünmek isterken bebeğiyle de aralarındaki bağı rahat bir şekilde devam ettirmelidir. Bu yüzden bu dönemde hamileye uygun hamile kıyafetleri seçmelidir. Bu ürünleri hamile giyim kategorimizde bulabilirsiniz. Kategorimizde her zevke göre, farklı model ve renk yüzlerce hamile elbisesi ve hamile dış giyim ürünleri vardır. Lohusam.com web sitemize göz atarak hamile giyim konusunda daha fazla bilgi alabilir aynı zamanda farklı model ve renkler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Lohusam.com olarak sizler için derledik.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz