Limon ve Zeytinyağı Mucizesi !

  • ALTERNATİFTIP
  • Limon ve Zeytinyağı Mucizesi ! için yorumlar kapalı
  • 752 kez görüntülendi

Limon ve Zeytinyağı Mucizesi !

Limon ve Zeytinyağı Mucizesi !

Sabahları  birçok insan bitkin, yorgun ve enerjisiz olarak uyanıyor. Bu durumda, az miktarda zeytinyağı önemli bir fark yaratabilir ve vücudunuz için birçok sağlık yararı sağlayabilir. Vücudunuzdaki tüm zararlı toksinleri temizleyecek, enerjinizi artıracak ve gün boyu tazelenmiş hissedeceksiniz.
Zeytinyağı ve limondan yapılmış, yıllar önce farklı sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan güçlü bir kombinasyonla hazırlanmış evde uygulayabileceğiniz bu tarif sizi daha sağlıklı ve zinde hissetirecek.

Bu iki maddenin kombinasyonu diğer uyguladığınız tariflerden daha yoğun sonuçlar verecektir.

* Zeytin yağı

Zeytinyağı  Yunanlılar ve Romalılar tarafından sıvı altın olarak adlandırılır. Kötü kolestrolle savaşan ve vücuttaki tüm zararlı toksinleri temizleyen yağ asitleri bakımından zengindir. Ekstra sızma zeytinyağı kullanmak özellikle sağlıklıdır, çünkü ekstraksiyon işlemi sırasında minimal işlem gerektirir. Bu, besin maddelerinin korunmasını sağlar ve bu, yağın vitaminler ve mineraller ile yüklenmesini sağlar.

* Limon

Neredeyse herkes limonun sağlıklı yararlarına aşinadır. Var olan en güçlü ve sağlık için bir çok faydası olan meyvelerden biridir. Çok sayıda vitamin, besleyici madde ve antioksidan  içerir. Özellikle C vitamini, fosfor, potasyum, protein, B vitamini ve karbonhidrat bakımından zengindir. Ayrıca, flavonoidler, güçlü antioksidanlar açısından da yüksektir .Bu güçlü içerikler, bağışıklık sisteminizi artıracak, birçok sağlık problemini önleyecek ve tedavi edecektir.

Oda sıcaklığında organik limon ve oda sıcaklığında organik sızma zeytinyağını karıştırın. Aç karnına için.

İşte zeytinyağı ve limonu kullanabileceğiniz bazı rahatsızlıklar :

* Kabızlık :

Limon ve zeytin yağı kombinasyonu sindirim yolunda mukus için güçlü bir yağdır. Aynı zamanda karaciğer ve safra kesesinin işlevini de etkinleştirir. Sindirimi iyileştiren ve toksinleri vücuttan uzaklaştıran güçlü bir antioksidandır.Uygulayacağınız bu kür sindirim sisteminizi güçlendirir,

* Kardiyovasküler sorunlar:

Kötü kolesterolü çıkarıp dolaşımını aktive eder , yağ asidi çok sayıda vücudunuz için birçok sağlık yararları sağlamaktadır.

*Romatizma sorunları :

Bu karışımın anti-inflamatuar özellikleri eklem ağrısı tedavisinde yardımcı olacaktır. Aç karnına içmeyi unutmayın.

* Karaciğer ve Safra kesesi  sorunu :

Eğer aç karnına sabah bu güçlü karışımı içerseniz safra taşı büyümesini durdurabilir ve kurtulabilirsiniz.

Uygulama şekli ise ;1 kaşık  Limon suyu,  1 kaşık zeytinyağı karıştırın ve için sonra suyu içiniz. ve bir saat sonra kahvaltı yapınız.Bu karışım böbrekler, karaciğer ve safra kesesini toksinlerden arındırır. Bunu düzenli olarak içmeye başlamadan önce doktorunuzla konuşmanız şiddetle önerilir. Ve eğer safra kesesi probleminiz varsa, çok fazla karın ağrısına neden olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.