Levopront Fort Öksürük Şurubu Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir ?

Levopront Fort Öksürük Şurubu Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir ?

En etkili öksürük kesici şuruplar listesinde yer alan ve içeriğindeki etkin maddeleri sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteren Levopront Fort öksürük şurubu, çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kuru öksürük rahatsızlığında olduğu gibi, ayrıca toplumda yaygın olarak görülen ve daha çok ileri yaş grubundaki bireylerde görülen balgam problemi tedavisinde kullanılmaktadır. Etkili ve güvenilir olması sayesinde uzmanlar tarafından da tavsiye edilen Levopront Fort öksürük kesici ilacın başlıca özelliklerinden biri de, başta ülkemizde olmak üzere birçok ülkelerde en fazla satılan öksürük kesici şuruplardan biri olmasıdır.

Levopront Fort Öksürük Kesici Şurup Kullanım Şekli İse Şu Şekildedir;

  • Levopront Fort etkili öksürük kesici ilacın kullanılmadan önce,  şurubun daha hızlı bir biçimde etkin olması açısından şişenin hafif düzeyde çalkalanması ve şurubun olası yan etkilerinin söz konusu olmaması açısından, şurup kutusu içerisinde yer alan ölçekli özel kullanım kaşığı ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
  • 2 yaş üzeri çocuklarda Levopront Fort etkili öksürük kesici şurup, günlük olarak 10 ml ila 20 ml aralığında kullanılmalı, 6 saat aralıklar şeklinde ve günlük olarak yalnızca 3 kez kullanılmalı ve 1,5 ml ölçek çizgisi üzerinden alınmalıdır.
  • 20 ila 30 kilogram aralığındaki çocuklarda ise, Levoprant Fort etkili öksürük kesici şurubun, günlük olarak 3 kez 6 saat aralıklar şeklinde ve 2,5 ml düzeyinde kullanılması gerekmektedir.
  • 30 kilogram üzeri çocuklarda ise, Levopront Fort etkili öksürük kesici şurubun, çocuklarda ve yetişkin bireylerde günlük olarak 3 kez, yukarıdaki gibi 6 saat aralıklı olarak 5 ml ölçeğinde kullanılması gerekmektedir.

Levopront Fort Öksürük Şurubu Olası Yan Etkileri Şunlardır;

  • Karın ağrıları
  • Nefes alış verişinde güçlük
  • Kurdeşen rahatsızlığı
  • Yüz, dudak, boğaz ve dil kısmında şişlik problemi gibi bazı olası yan etkiler, Levopront Fort etkili öksürük kesici ilaç günlük kullanım dozajının aşılması sonucunda söz konusu olabilmektedir.

Levopront Fort Öksürük Kesici Şurup Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Levopront Fort öksürük kesici şurup kullanımında, şurubun olası yan etkilerinin söz konusu olmaması açısından doktor tarafından belirtildiği şekilde kullanılması, şurubun etkisinin olumsuz yönde etkilenmemesi açısından serin ortamda muhafaza edilmesi ve şurubun çocukların ulaşamayacağı yüksekçe bir ortamda bulundurulmasına özen gösterilmesini tavsiye etmekteyiz.

Levopront Fort Öksürük Kesici Şurup Satış Fiyatı

Tüm eczaneler üzerinden reçeteli veya reçetesiz olarak satışa sunulan Levopront Fort etkili öksürük kesici şurup, 2018 yılı itibariyle Katma Değer Vergisi dahil olmak üzere yalnızca 5.63 tl üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu sayede, en düşük fiyatlı öksürük kesici şuruplar listesinde yer alan Levopront Fort etkili öksürük kesici şurubu tercihiniz doğrultusunda internet dünyası üzerinden de kredi kartınız üzerinden veya nakit ödeme yöntemi üzerinden sipariş verebilmektesiniz. Ancak, yukarıdaki olası yan etkilerin söz konusu olmaması açısından Levopront Fort etkili öksürük şurubu, doktor reçetesi üzerinden satın almanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz