Kulak Uğultusuna Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kulak Uğultusuna Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kimi zaman kulağımızın içinden çok garip sesler gelir ve bazı durumlarda bu uğultu benzeri sesler bizleri çok rahatsız eder.

Kulak uğultusunun nedenleri ve ne olduğu hakkında daha önce detaylı bir yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kulak uğultusu için bitkisel çözümler hakkında kısa bilgiler aktarmak istiyorum.

Kulak Uğultusu Nasıl Geçer: Sizlere vereceğimiz şifalı bitkileri aşağıda önerdiğimiz şekilde kullanırsanız kulak uğultusuna doğal ve bitkisel yollarla kesin çözüm sağlamak çok basit.

Bitkisel Kür 1: Taze olarak toplanan üzerlik otu sert bir zeminde iyice dövülerek ezilir. Ezme işleminden sonra oluşan kısım iyice sıkılarak elde edilen öz suyu günaşırı olacak şekilde kulağa 3 damla damlatılır.

kulak-ugultusu-neden-olusur

Bitkisel Kür 2: Su teresi, incir ve hardal ezilerek posa kıvamına getirilir. Elde edilen posaya hardal tozu eklenerek lapa kıvamına gelinceye kadar gül suyu kullanılarak yoğrulur. Bu işlem sonucunda hazırlanan lapayı temiz bir beze yaydıktan sonra kulak üzerine sargı yapabilirsiniz.

Bitkisel Kür 3: Taze olarak toplanan mersin yaprağı havanda dövülerek ezilir. Sıkılarak elde edilen öz suyu, tedavi süresince günde üç-beş damla olacak şekilde kulağa damlatılır.

Kulak Uğultusu için Önlemler: Sık sık kulak uğultusu problemi yaşayanlar; aşırı tuzlu beslenmesmilev aşırı kafein alımısmilev sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklar, devamlı şekilde yüksek sese maruz kalma gibi olumsuz yaşam koşullarının düzeltilmesi durumunda kulak uğultusuna karşı önlem almış olurlar.

kulak-ugultusu-duasi

Bu yazı kulak uğultusuna iyi gelen ilaçlar şifalı bitkiler dua bitkisel tedavi hangi ilaç ne iyi gelir kesin doğal çözüm çare nedir kulak uğultusu nasıl geçer giderilir tedavi edilir neye işarettir ne anlama gelir için ilaç damla isimleri okunacak dua ne yapılmalı hangi bölüm bakar doktora gidilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kulak uğultusuna ne iyi gelir, kulak uğultusuna bitkisel çözüm, kulak uğultusu nasıl geçer, kulakta uğultu nasıl geçer, kulak ugultusuna hangi ilaç iyı gelir, kulak uğuldusuna ney iyi gelir, kulak uğultusu ne iyi gelir, ugultu icin dua, kulak ugultusuna dogal cözum, kulak ugultusuna hangi bitkiler iyi gelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz