Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Bu yazımızda sizlere Ahmet Maranki tarafından önerilen ve vücuda sağlık anlamında birçok faydası olan kozmik beden temizliği hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Kozmik beden temizliğinin faydaları nelerdir, neye iyi gelir, kozmik beden temizliği ne zaman ve nasıl yapılır gibi bütün sorulara cevap bulacaksınız.

Yılda iki kez yapılması önerilen Kozmik Beden Temizliği’nin vücudumuza faydaları nelerdir merak ettiniz mi? İşte sizin için kısa ve öz bir liste hazırladık.

– Kalın bağırsak duvarlarının yapısını stimule eder ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasına yardımcı olur.

– Sadece 1-2 defa uygulamadan sonra bile tenya ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltır. Kalın bağırsak mikroflorasının bozulmasını önler ve normal hale getirir.

– Kalın bağırsağın Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalın bağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.

– Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok edilmesini sağlar.

– Yutak ve gırtlak geçişi başta olmak üzere tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır.

– Vücudu su tutmayan kişilerin, sık sık kabızlık yaşayanların, büyük tuvalete ilaç ile çıkanların bedenlerini rahatlatır.

– Zayıf ve nazik yapılı vücuda sahip, cilt yapısı kurumuş deri dökümü olan, devamlı üşüyen kişilere tavsiye edilir.

– Fazla gaz oluşan, kabızlık yada fekalii (koyun pisliği gibi) yaşayan kişilere rahatlık verir.

– Bel ve kalça eklemi ağrılarına, adet bozukluklarına, spermde azalma, deri kuruluğu ve dökülme, aşırı derecede zayıflamaya karşı etkilidir.

Kozmik Beden Temizliği Tarihleri: Kozmik beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılır.

 Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor.

Kozmik Beden Temizliği Kürü ve Diyeti Nasıl Yapılır

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine göre ıspanak, maydanoz, çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılarak her sabah kahvaltı yerine 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum içilecek. Ayrıca dikkat etmemiz gereken, bu sebzelerin içindeki vitaminler yağda çözündüğü için zeytinyağı mutlaka konulmalıdır, aksi halde vitaminlerden yararlanmak mümkün değildir.

Öğle: mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.

Akşam: salata , ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecektir…

Son gece akşam yemeği yerine 1 su bardağı ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum içilecek ve burundan nefes almaya özen gösterilecek ki yağ vücutta gezinsin ve bedeni temizlesin. Sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Kozmik beden temizliği yapılırken yenmemesi gereken yiyecekler: Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek siyah çay içilmeyecek…

Not: Mutlaka 7 gün boyunca lavman yaparak bedeni temizliyoruz.

Bu yazı kozmik beden temizliğinin faydaları zararları son günü yapılışı maranki tarihleri yapanlar 2018 2019 2020 2021 nedir ne zaman yapılır nasıl neler yenir ne işe yarar ne demek neye iyi gelir neye yarar ne zaman yapılmalı fiyatları ekşi hangi tarihlerde yapılır malzemeleri yapanlar kullanıcı yapanların yorumları hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

kozmik beden temizliğinin faydaları, maranki kozmik tuz ne işe yarar, beden temizliginin tarifi, kabıxlığın kozmik nedeni, gebelikte beden temizligi, gebelik catlaklarinizi nasil yok ettiniz, beden temizliği neişe yarar, ahmet maranki yeni çıkanvucut temizleme, www ahmet marangi com, ahmet maranki kozmik beden temizliği

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz