Koltuk Altı Derisinin Kararması Sorunu

Koltuk Altı Derisinin Kararması Sorunu

Giyilen bir kıyafet ile koltuk altınızda ki derinin kararıklığı ortaya çıkabilir. Temiz olmayan ve derisin de sarılıklar olan koltuk altları son derece berbat bir görünüm oluşturacağını unutmayın. Bu görünümü ortadan kaldırmak için pratik çözümler uygulayabilirsiniz. Evde yapacağınız bu çözüm ile koltuk altlarınız artık deri rengine uygun ve temiz olacaktır.

Malzemeler:

1 çay kaşığı pirinç unu

1 çorba kaşığı yoğurt

1 çay kaşığı sirke.

Hazırlanması ve kullanımı:

Aldığınız malzemeleri büyük bir kapta iyice karıştırın. Karıştıkran sonra bu karışımı temizlediğiniz koltuk altınıza düzgün bir şekilde sürün. Sürerken derinin renginin açılmasını istediğiniz yerlere sürmelisiniz. Bu karışımı 15-20 dakika beklettikten sonra  ılık su ile yıkayarak temizleyin. Bu maskeyi haftada 2 defa yapabilirsiniz.

Bu maske sayesin de koltuk altlarınız oldukça güzel bir görünüme sahip olacaktır. Çoğu kadın koltuk altlarında oluşan bu kötü görüntü yüzünden elbise seçimlerin de kendini güzel gösterecek elbiseler seçemez. Çünkü bu durum oldukça sorun olabilecek bir durumdur. Bu karışım sayesinde bu durumdan rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz