Kolesterole Karşı Ceviz Suyu

  • ALTERNATİFTIP
  • Kolesterole Karşı Ceviz Suyu için yorumlar kapalı
  • 1.377 kez görüntülendi

Kolesterole Karşı Ceviz Suyu

Baş ağrısı her insan için katlanılması zor bir sağlık sorunudur. Evde veya iş yerinde başlayan baş ağrısı tüm günün sizin için kötü geçmesine neden olur. Genelde baş ağrısına karşı kullanılan ağrı kesicilerinde eklemlerdeki kıkırdak dokulara verdiği zararlar herkes tarafından biliniyor. İlerde eklem sorunları yaşamak istemiyorsanız mümkün olduğu kadar doğaya yönelmelisiniz.

Baş ağrısının sebepleri düzgün şekilde tespit edilmelidir.

Başınız ağrıyor ağrı enseden kabarıp yukarıya tepeye doğru yükseliyor. Bu durumda ensede ve vücudun genelinde bir ağırlık var ve hatta ensenin uyuşması da bütün bu rahatsızlıklara eşlik ediyor. Bu durum kollesterol yükselmesiyle açıklanabilecek bir durumdur. Kolesterolün düşürülmesi bu tür bir baş ağrısının giderilmesi anlamına gelmektedir.

Ne yapmalıyız?
Kolesterolü düşürmek için ceviz uzun yıllardır sıkça kullanılmakta olan bir şifalı bitkidir. Önceden dış kabuğunu soyduğunuz cevizleri(sert kabuktan bahsediyoruz) bir bardak ılık suda 6-7 saat bekletiniz. Bardaktaki suyun renginin değiştiğini ve yoğunluğunun arttığını göreceksiniz. Daha sonra bu suyu içerek tüketiniz.

Bu kürü 1 hafta uygulayıp 1 hafta bırakınız yaklaşık 3-5 haftda artık vücuttaki ağırlığın ve baş ağrılarınızın kalmadığını göreceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.