Kol Germe Ameliyatı

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe ameliyatı (Brachioplasty) aslında uzmanların çok sevmediği bir operasyon çünkü kol iç yüzünde dirsekten koltuk altına uzanan ve saklanması mümkün olmayan ve ne kadar özenli yapılırsa yapılsın

çirkin duran bir iz söz konusu.

Dünyadaki tecrübeler bugün iyi yapılan bir liposuction işlemiyle yaşlı kişilerde bile kolların sarkmasının tedavi edilebildiği yönündedir. Kolun sarkmasına neden olan ağırlık yani yağ birikimi uzaklaştırıldığında kol derisi de kendisini toparlamakta ve gerilmektedir.

İşlem lokal ya da genel anestezi altında yapılabilmekte ve aynı gün evinize dönebilmektesiniz. 4-5 gün kadar uygulanan bandaj sonrası 5. gün hem bandaj hem de her iki dirsek seviyesindeki iki küçük giriş deliğindeki birer dikiş alınmakta ve yaklaşık 10. günden sonra ödemleriniz hızla azalmakta ve sonuç erken dönemde görülmeye başlanmaktadır. Enfeksiyon ve hematom gibi cerrahi işlemlerde sık görülen komplikasyonlar bu işlemde yok denecek kadar nadir.

Bu yazı kol germe ameliyatı izle, kol germe hareketleri, kol germe ameliyatı olanlar, kol germe ameliyatı fiyat estetiği, kol germe egzersizleri konusunda yazılmıştır.

kol germe egzersizleri, kol estetiği zararları, kol germe hareketleri ücreti, kol germe termas fiyatlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz