Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

  • TANITIM
  • Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları için yorumlar kapalı
  • 944 kez görüntülendi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatları daha farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra kızlık zarı dikim fiyatları için kullanılan ekipmanlar, tercih edilen anestezi yöntemi ve aynı işlem sırasında yapılan ekstra işlemler de belirleyici olmaktadır. Operasyonun başarılı olması ve işlemden sonra hasta konforu ise tamamen doktorun başarısı ile ilgili olmaktadır. Doğru teknik, kızlık zarı dikiminde her şeydir. Fiyatları etkileyen unsurlardan önce, kızlık zarı dikiminin nasıl ve neden uygulandığında dair bilgi sahibi olunması önemlidir. Kızlık zarı dikimi için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar; geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimidir. Geçici kızlık zarı dikimi; lokal anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Bu işlem yaklaşık olarak 10 dakikada tamamlanır. Geçici kızlık zarı dikiminde amaç; ilk cinsel ilişki sırasında kanama gelmesini sağlamaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra herhangi bir ilaç kullanımı gerekmemektedir. Geçici tip kızlık zarı dikimi, cinsel ilişkiden 3 gün önce yapılan bir işlemdir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ise, vajenden doku kaldırılması ve vajen girişinin daraltılması ile yapılmaktadır. Bu sayede cinsel ilişki sırasında kanama sağlanır. Kişi bu işlemden sonra cinsel ilişkiye 10 sene sonra bile girse, kanama olacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı mı?

Kızlık zarı dikimi sırasında herhangi bir ağrı duyulmamaktadır. Hastanın tercihlerine ve anestezi doktorunun önerilerine göre işlem lokal ya da genel anestezi altında uygulanabilir. Kızlık zarının dikim işlemlerinin farklı biri tarafından anlaşılmasına imkan bulunmamaktadır. Bu işlemi anlayabilecek kişiler jinekolog hekimlerdir. Yapılan herhangi bir tahlil ya da tetkik neticesinde de bu işlemlerin uygulandığı belli olmayacaktır.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık zarı dikiminde uygulanan yöntem ve uygulanan anestezi yöntemleri farklıdır. Fiyatlar da buna göre belirlenmektedir. Özellikle kalıcı onarım, geçici kızlık zarı onarımından daha maliyetli olmaktadır. Kalıcı onarım olarak ifade edilen kızlık zarı dikiminde, doktorun deneyimi ve alanında uzmanlığı oldukça önemlidir. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra hastanın hemen günlük yaşantısına geri dönebilmesi ve yıkanabilmesi, işe gidebilmesi için işlemlerin alanında uzman bir ekip tarafından tamamlanması gerekmektedir. Ancak hasta işlemden sonra pilates, ata binme, bisiklete binme gibi aktivitelerden de uzak durmalıdır. Hastaya bir hafta boyunca pansuman yapılır.

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kızlık zarı dikim fiyatları, hastaya uygulanan kızlık zarı dikim işlemlerine göre belirlenmektedir. Hastaya uygulanan yöntemlerin başarısı ise doktorun deneyimine ve uzmanlık alanlarına bağlı olmaktadır. Kızlık zarı, SGK tarafından karşılanan bir işlem değildir. Bundan dolayı da her doktor ve merkezin kendine has fiyat politikası bulunmaktadır. Merkezin hijyenik olup olmaması, doktorun başarısı, hastanenin kalitesi ve yapılacak işlemde kullanılacak olan genel ya da lokal anestezi yöntemleri etkili olmaktadır.

esrademiryuzer.com internet sitesinde kızlık zarı nedir, nasıl yırtılır ve kızlık zarı dikimi hakkında tüm bilgiler mevcut. Kızlık zarı tedavisi ile ilgili tüm yapılacak olanlar ayrıntılı olarak anlatılıyor. Toplum baskısı olmadan bu problemleri çözmek isteyen tüm kadınların detaylı bilgi alabilecekleri bu site bu işlemlerin ücretleri ile ilgili bilgiler de veriyor.

https://www.esrademiryuzer.com/

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.