Kısırlık için Şifalı Bitkiler

  • ALTERNATİFTIP
  • Kısırlık için Şifalı Bitkiler için yorumlar kapalı
  • 774 kez görüntülendi

Kısırlık için Şifalı Bitkiler

Her erkek ve kadın çocuk sahibi bir birey olmak ister. Fakat bebek sahibi olamayışımızın önündeki en büyük etken kısırlıktır. Bu yazımız kısırlığa iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri araştırmak için yazıldı.

Kısırlık için ne gibi tedavi yöntemleri kullanılıyor hepsini derledik. Okuyup yorum yazmanız ve yazımızı paylaşmanız en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kısırlık sorununun giderilmesi için tavsiye edilen şifalı bitkileri bizlere tanıttı. Bu bitkileri hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Kısırlık sorununun giderilmesi için kullanılmış ve faydası görülmüş bitkilerdir. Artık kısırlığa ne iyi gelir diye düşünmenize gerek yok çünkü hepsi burada.

– Kış kirazı (altın çilek) bitkisinin yaprakları dövülerek toz haline getirilmeli, adet kanamasının bitiminde 5-6 gece birer fincan süt ile altışar gram içilmelidir.

– Taze arpa kaynatılarak suyu günde iki kez yemeklerden yarım saat önce birer bardak içilmelidir. 21 gün devam edilmelidir. Eğer taze arpa bulmak mümkün değilse arpa ununu meyve suları veya sütün içine karıştırarak içebilirsiniz. Günlük alınması gereken miktar 4 çay kaşığı olarak sınırlanır.

– Karayılan bitkisi çayı adet kanamasının bitiminden yumurtlama zamanına kadar günde birer bardak içilmelidir.

– Çuha çiçeği yağı kapsülleri günde birer adet alınmalıdır.

– Ahududu yaprakları dövülerek adet kanaması dışında kalan günlerde yarım çay kaşığı yutulur.

– Bir tutam keten tohumu su ile kaynatılarak her gün düzenli olarak içilirse düzensiz adet kanaması ve kısırlık için faydalıdır.

– Keten ve çörek otu tohumları dövülerek yutulur.

– Beslenmede badem ve haşhaş tohumuna yer verilmelidir.

– Tereyağı bal ve süt karıştırılarak düzenli olarak içilir.

– Badem dövülerek balla macun yapılarak yutulur.

– Banyan ağacı kökleri dövülerek toz haline getirilir ve yirmi gramı bir bardak süt ile karıştırılarak adet kanamasının bitmesini takip eden üç gece üst üste içilmelidir. Her adet dönemimde tekrarlanmalıdır.

Bu yazı kısırlığa iyi gelen yiyecekler kaplıcalar taşlar otlar bitki gıdalar ne iyi gelir neden olan yiyecekler ne yol açar hangi doktor bölüm bakar doğal kesin bitkisel çözüm çare son kısırlık için hacamat dua kaplıca sülük tedavisi yapılan testler okunacak dualar hacamat noktaları yaptıranlar bitkisel kürler kısırlığa neden olan faktörler sebepler hastalıklar ilaçlar kistler etmenler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

kısırlık tedavisi için şifalı bitkiler, ahmet maranki kısırlık tedavisi, yumurta rezervi ve bitkisel tedavi, yumurta rezervi artıran bitkiler, erkektekikısırlıgıgidermekiçinbitkiselçözüm, yumurta rezervini artiran bitkiler ahmet maranki, Ahmet marangi gumurta rezervini artiran urunler nelerdir, yumurta rezervini artıran bitkiler, kısırlığa iyi gelen bitkiler, kisirlik icin hangi bitki iyi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.