Kısırlık için Doğal Tavsiyeler

Kısırlık için Doğal Tavsiyeler

Çağımızın en büyük hastalıkları ve rahatsızlıklarının başında kısırlık gelmektedir. Biz bu yazımızda kısırlığa karşı iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemlerini size anlatacağız.

İlk önce kısırlığa için uygulanan bitkisel kür tarifini verelim, daha sonra ise kısırlığa iyi gelen diğer yiyecekleri ve bitkileri anlatalım.

Ahmet Maranki erkeklerde ve kadınlarda görülen kısırlık sorunu için ayrı ayrı tavsiyelerini anlattı. Tamamen bitkisel ve doğal olan bu yöntemler ile kısırlık problemine son verebilirsiniz.

Erkekler
–  Bal ve poleni karıştırarak yiyebilirler.
– 100 gram süzme bal ve 10 gram kadar çörek otunu karıştırarak her gün tüketebilirsiniz.
– 1 kilo saf bal ve 100 gram kadar ısırgan otunu karıştırarak yiyebilirsiniz.
– Her gün 3 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi yiyebilirsiniz.
– İğde ağacı polenini bal ile karıştırarak yiyebilirsiniz.

Kadınlar
– Toksin atmanıza yardımcı olacak kozmik beden temizliğini uygulayın.
– Civanperçemi, aslanpençesi ve çoban çantası çaylarından her gün 2-3 bardak tüketin.

Kısırlık için uygulanan diğer alternatif tedavi yöntemleri şu şekildedir.

– Karadut yaprağı dövülerek 20 gramı 250 miligram su ile kaynatılır. Ilık hale gelince iki çay kaşığı bal karıştırılarak içilir.

– Kış kirazı (altın çilek) bitkisinin yaprakları dövülerek toz haline getirilmeli, adet kanamasının bitiminde 5-6 gece birer fincan süt ile altışar gram içilmelidir.

– Taze arpa kaynatılarak suyu günde iki kez yemeklerden yarım saat önce birer bardak içilmelidir. 21 gün devam edilmelidir. Eğer taze arpa bulmak mümkün değilse arpa ununu meyve suları veya sütün içine karıştırarak içebilirsiniz. Günlük alınması gereken miktar 4 çay kaşığı olarak sınırlanır.

– Karayılan bitkisi çayı adet kanamasının bitiminden yumurtlama zamanına kadar günde birer bardak içilmelidir.

– Çuha çiçeği yağı kapsülleri günde birer adet alınmalıdır.

– Ahududu yaprakları dövülerek adet kanaması dışında kalan günlerde yarım çay kaşığı yutulur.

Bu yazı kısırlığa iyi gelen kaplıcalar yiyecekler taşlar otlar bitkiler gıdalar neden olan sebep olan etkenler ne iyi gelir ne yol açar doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde kesin çare için tavsiyeler şifalı bitkiler dua bitkisel kürler kaplıca hacamat hangi bölgeye yapılır sülük tedavisi hangi doktor bakar bölüme gidilir nasıl olur geçer önlenir tedavi edilir anlaşılır oluşur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kısırlıkta süzme yöntemi, kısırlık tedavisinde süzme yöntemi, kısırlık nasıl geçer, CİVAN PERÇEMİ VE KISIRLIK, süzme yöntemi kısırlık tedavisi, kısırlık ıcın alternatıf tıp yontemlerı, doğum suzme yöntemi, kısırlık tedavisinde doğal yöntemler, kısırlık tedavisinde süzme yöntemi tarihçesi, kisirlikra suzme yontemi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz