Kilo vermenize yardımcı olabilecek 3 Kilo Verme İçecekleri

  • DİYET, OBEZİTE
  • Kilo vermenize yardımcı olabilecek 3 Kilo Verme İçecekleri için yorumlar kapalı
  • 866 kez görüntülendi

Kilo vermenize yardımcı olabilecek 3 Kilo Verme İçecekleri

Kilonuzu azaltmanıza yardımcı olabilecek çeşitli şeyler vardır ve bu durumda meşhur kilo azaltıcı içecekler vardır. Bu inanılmaz yağ azaltıcı iksirlerden birini yudumlayarak en sevdiğiniz elbisenin üstüne veya o elbiseye kolayca sığabileceğinizi söylediğimizde muhtemelen bize inanmazsınız. Bunlar karın yağ yakma için inanılmaz kilo kaybı içecekler.

Evet, etkilerini hatasız gösterecek 3 şaşırtıcı yağ azaltıcı içeceği açığa çıkardık.

Balın kilo kaybı ile ilişkisi şaşırtıcı. Doğal şekerlere mükemmel bir viskoz ikamedir. Normal şekeri bal ile değiştirmek de rutin gıda alımınızdaki kalorilerin azalmasına yol açabilir. Bel çevresinde göbek çıkıntı azaltmak için tek başına bal kullanabilirsiniz. Aşırı işlenmiş olanları değil, yalnızca doğal bal satın alın.

Tarçın, birçok yönden kullanılabilen inanılmaz bir baharattır. İnsanlar saç ve kilo kaybı için kullanırlar. Vücut kitle indeksinin yağsız forma veya yükselmeye eğilimi artar ve bu nedenle yağın azalmasına yol açar.

Birçok insan, limonun kısa bir kesim olduğuna inanıyor, ki bu değil. Herhangi bir kilo kaybı çözeltisinin sürekli alımı, etki gösterecektir, evet. Limon mideyi temizler. Limon B6 vitamini, A vitamini, C vitamini, E vitamini, tiamin, folat, pantotenik asit, niasin, riboflavin, protein, demir, bakır, potasyum, kalsiyum, çinko, magnezyum ve fosfor bakımından zengindir.

Yeşil çay, kalori içermez (şaşırtıcı değil!) Ve dünya çapında kabul görmüş ana zayıflama içeceklerinden biridir. Araştırmacılar yeşil çayın kateşin (bir fenol ve bir antioksidan) ve kafein kombinasyonunun bu kilo verme etkisinin arkasında olduğu görüşünde.

Kilo Verme İçecekleri 

İşte 3 şaşırtıcı kilo kaybı içki tarifleri:

1. LİMON SU:

Yine limon suyu etkin bir şekilde kilo kaybını gösterecek bir çaredir.

Limonata ya da hindistancevizi yiyebilirsin: Bir limonu buz gibi suda ve balda karıştır. Partikülleri gidermek için süzün. İç! 
Ya da ılık limon suyunu ılık yapabilirsiniz: Bir bardak su alın ve ocakta ısıtın. İçine bir dilim limon ekleyin. Karıştırın ve limondan gelen beslenmenin suda erimesine izin verin. İç!

Ya da bir gecede limon suyu versiyonunu hazırlayabilirsiniz: Oda sıcaklığında bir bardak su b ardağında limon ekleyin ve bir gece bekletin. Ertesi gün karıştırın ve karıştırın.

Unutmayın: Sabahları aç karnına limon suyunun alınması en fazla etki etmesi tercih edilir.

2. YEŞİL ÇAY:

Belki de gezegenimizdeki en sağlıklı içeceklerden biridir. Daha iyi bir zihinsel çalışma kapasitesine, fazla kilo kaybına yol açar ve tümör riskini azaltır. Yeşil çay yağ yakma sürecini hızlandırır ve bunun meydana geldiği metabolik hızı arttırır. Yapmanız gereken tek şey bir mağazadan satın almak (veya çevrimiçi sipariş etmek) ve kendinize biraz çay yapmak. Not: içine şeker yerine, bal eklemeyi unutma!

3. BAL TARÇIN ÇAYI:

Bir tencereye bir bardak su alın, ocakta kaynatın. İçine tarçın çubuğu ekleyin ve 2 dakika kaynatın. Şimdi bunu ocaktan çıkarın ve biraz soğumasını bekleyin. Soğumaya bal ekleyin. İyice karıştır ve iç!


Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.