Kıbrıs Otel Fiyat Ortalamaları

Kıbrıs Otel Fiyat Ortalamaları

Kıbrıs Otel Fiyat Ortalamaları

Otel fiyatları bulunduğu ile göre, bulunduğu ilçeye göre ve elbette otelin imkanlarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin bu yazımızda rotayı Kıbrıs’a çevirelim ve hem bölge otellerine hem de fiyatlarına bir göz atalım. En ucuz Kıbrıs otellerini en donanımlı Kıbrıs otellerini kısaca konaklamayacağınız otelleri biraz gezelim mi ne dersiniz? Girne otel fiyatlarına şöyle bir baktığımızda 150 liradan başladığını görüyoruz. Fiyatlar elbette bunun üzerine çıkmaya devam ediyor. Örneğin 150 lira civarında bir fiyat aralığınız var ise otellerde daha çok yarım pansiyon ya da oda kahvaltı hizmetler alabileceğinizi görüyorsunuz. Örneğin bu aralıklarda Dome Otelde konaklama yapabilir ya da yine benzer fiyat aralığı olan Denizkızı Royal Hotel tercih edebilirsiniz. Bu her iki otelin de yıldızı 4 yıldız ve yarım pansiyon şeklinde hizmet veriyor. Fiyatı aslında otellere ve oldukları konuma baktığınızda çok çok uygun kalıyor. Girne otel fiyatlarında bu kadar uyguna kalmakta mümkün bunu görebiliyorsunuz. Üstelik denizden çok uzak değiller. Bizzat denize sıfır tesislerden bahsettik size. Yani yaz tatilinizi kolaylıkla yapabilir ve otel, havuz, deniz 3’lüsünü doy doya yaşayabilirsiniz. Girne otel fiyatları biraz daha tırmandığında ise 250 lira fiyat aralığına çıkıyor. Bu otellerde genellikle 5 yıldızlı oteller oluyor. Örneğin Acapulco Resort, Cratos Premium oteller bunlara örnek olarak gösterilebilir. Örneğin Cratos Otel tam pansiyon plus olarak hizmet ediyor. Yani birçok imkanlardan ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Bu oteller tam anlamı ile bir tatil köyü olarak hizmet veriyor. Girne otel fiyatlarıortalama olarak bu aralıkta devam ediyor. Elbette 400 liraya ve aha üstüne de konaklamalar mevcut ama bizler daha ulaşılabilir olanları sizlere sunmak istedik. Amaç çok daha pahalıya bir tesis değil, uygun fiyatlı ama kaliteli bir tesis önerileri sunmak olacaktır öyle değil mi?

Lefkoşa otel fiyatlarına bir göz atalım. Lefkoşa otel fiyatlarına baktığımızda ise ilk karşımıza çıkan 135 lira gibi oldukça uygun bir fiyatlandırma oluyor. Örneğin bu fiyat aralığında bu bölgede City Royal Hotel’de konaklama yapabilirsiniz. Tesis iki yıldızlıdır ve elbette bir şehir otelidir. Genel olarak zaten bu bölgede denize sıfır oteller asla bulunmuyor çünkü beldenin denize kıyısı yok. Deniz imkanları istiyorsanız 20 km uzaklıkta ki diğer beldeleri tercih edebilirsiniz. Lefkoşa otel fiyatları otellerin sizlere sundukları itibari ile daha uygun fiyatlandırmalar içeriyor. Elbette imkanlarına göre daha yüksek ücretlendirmeler de söz konusu oluyor. Örneğin yarım pansiyon hizmet veren Merit Lefkoşa Hotel ortalama olarak 300 lira gibi bir fiyat aralığı sunuyor. Elbette bu fiyat aralıkları güncel olarak sizlere sunulmuyor. Yani sizin almak istediğiniz mevsim ve almak istediğiniz acente ile farklılıklar gösteriyor olacaktır ama biz ortalama olarak bir fikir edinmenizi istedik. Zaten genel olarak bölgede çok fazla otel yok diyebiliriz. Lefkoşa otel fiyatları ve oteller hemen hemen aynı konsept ve aralıkta sunuluyor. Daha çok iş için ya da gezme amaçlı gelenler bu bölgede konaklamayı tercih etmiş oluyorlar.

Bafra otel fiyatlarında ise yine fiyatlar bir miktar arıyor çünkü bu bölgede oteller genel kapsamlı hizmet eriyor. Ultra her şey dahil hizmetleri de bulmanız mümkün hatta çok daha kolay. Ortalama olarak fiyat aralığı 250 lira civarında diyebiliriz. Örneğin Nuhun Gemisi otel en çok tercih edilen tesislerdendir ve fiyat aralığı 250 lira gibi başlıyor. Bu fiyatlar dönemin en uygun fiyatlandırmaları oluyor. Yani gideceğiniz aya göre fiyatlar artış gösteriyor olacak. Örneğin yaz tatilinde bir konaklama yapmak istiyorsanız elbette fiyatlarda biraz artış gösterilebilir. Ama bu illa pahalı bir tatil yapacağınız anlamına gelmiyor. Erken dönem rezervasyon imkanları ile çok daha uyguna konaklama yapabilirsiniz. Bafra otel fiyatları konaklamalarında oteller sizlere hemen hemen her imkanı sunuyor olacak.Yani dolayısı ile ekstra bir harcama yapmak zorunda kalmayabilir ve otelden bile çıkmak istemeyebilirsiniz. Bir tatilden beklentiniz çok önemli bu sebeple tatil planlaması yaparken öncelikle dikkat edeceğiniz nokta otelin size hitap edip etmediğidir. Eğer beklentilerinizi çok iyi biliyorsanız tercih ettiğinizde de ve gidip tatilinizi yaptığınızda da çok memnun kalıyor olacaksınız. Genellikle biline ve önerilen otelleri seçerek risk almadan tatil yapabilirsiniz. Elbette bunun yanı sıra doğru acenteyi seçmeniz de çok önemlidir. Size verilen vaatleri yerlerine getirmeleri, uygun fiyat sunmaları ve doğru otele yönlendirmeleri çok önemlidir. Bu sebeple acentenizi doğru seçerek zaten daha en başında en doğru adımı atmış olursunuz. Elbette hepimiz otele rahatlamak, dinlenmek ve keyiflenmek için gidiyoruz.Gidip de memnun kalmadığınız bir otel hem paranızı hem zamanınızı hem de umutlarınızı çalıyor olacak. Aslında elbette her otel iyidir ama önemli olan size hitap eden bir otel olmasıdır bu sebeple de Bafra otel fiyatlarına bakarken bu beklentilerinizi de önemserseniz işte o zaman gerçek anlamda memnun kalacağınız bir tatil yaşamış olursunuz.

Detaylı bilgi için ; https://www.kibrisaskina.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz