Kasık Biti Nedir

Kasık Biti Nedir

Kasık biti, küçük yengece benzer, saç veya kılda yaşayan ve kan emen parazitlerdir. Genelde, mahrem yerlerdeki kıllarda yaşarlar, ancak, kol altı kıllarında, vücutta, ve kaş gibi yüzdeki kıllarda, kasık bitine rastlamak mümkündür. Kasık biti, vücuttan uzak yerlerde de yaşayabilir, bu yüzden de, kıyafet, havlu ve çarşaflarda

da bulunabilirler.

Sizde, farkına varmadan, kasık biti olmuş olabilir, 2-3 hafta sonra kaşınmaya başlarsınız. Bitler, genelde cinsel ilişki sırasında vücut temasıyla bulaşırlar, ancak, başkalarıyla aynı kıyafetleri, havluyu veya nevresimi kullanmayla da bulaşabilirler.

Buna yakalanmamanın etkili bir yolu yoktur, ancak başkalarına geçmesini engellemek için, kıyafetlerinizi ve yatak takımlarınızı sıcak suda yıkayın. Parazitleri öldürmek için, eczanalerden losyon alıp, vücudunuza sürebilirsiniz. Mahrem kıllarınızı traş etmek, bitlerden kurtulmayı garantilemez.

Bu yazı kasık biti nedir, kasık biti belirtileri, kasık biti tedavisi, kasık biti neden olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

vücut biti nasıl anlaşılır, vücut biti neden olur, vücut biti belirtileri, vitliqo hastalqnin 2014 tedavisi, kas biti, kıyafet biti nasil anlasilir, vücut biti nasil olur, dişlerde kararma, Kasım biti tedavisi, kadında pubis biti nedir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz