Kaş Kaldırma Ameliyatı

Kaş Kaldırma Ameliyatı

Kaş kaldırma ameliyatları kaşların yüz bölgesindeki yerinden ve duruş şeklinden dolayı oluşan olumsuz yüz ifadelerini yok ederek yüze daha canlı ve kendinden emin bir görünüm kazandırmak için uygulanan yöntemdir.

Kaş kaldırma ameliyatı, üst yüz ameliyatı veya alın germe ameliyatının içinde yapılabildiği gibi tek başınada uygulanabilen bir ameliyattır. Kaşlarda sarkma söz konusu olan durumlarda alın germe ameliyatı daha uygundur.Kaşlarda sarkma yoksa ve kaş kenarlarının kalkması isteniyorsa alın germe ameliyatına gerek yoktur.

Tek başına kaş kaldırma ameliyatı hastanede yatmaya gerek kalmadan, lokal anestezi ile yapılabilir. Kaş kaldırma ameliyatı saçların arasından yapılan kesiş içinden kaşların altındaki dokuların yukarıya doğru asılmasıyla tamamlanır. Kaş kaldırma ameliyatından sonra aşırı derecede ağrı oluşmaz, ameliyat olan kişi günlük yaşamına aynı gün döner. Kaş kaldırma ameliyatından 2 gün sonra banyo yapılabilir. Kaş kaldırma ameliyatı saçlı deri içinden yapıldığından ameliyat izi dışarıdan bakılınca gözükmez.

Bu yazı kaş kaldırma operasyonu, kaş kaldırma fiyatları, kaş kaldırma ameliyatı izle, kaş kaldırma egzersizi hareketleri, ameliyatsız kaş kaldırma, kaş kaldırma nasıl yapılır konusunda yazılmıştır.

tek kaş kaldırma hareketi nasıl yapılır, kaş kaldırma fiyatları, kaş kaldırma egzersizleri, kaş kaldırma fiyatlar 2013, tek kaş kaldırma egzersizleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.