Kaş Ekimi Nedir Nasıl Yapılır

Kaş Ekimi Nedir Nasıl Yapılır

Kaş ektirmek bazıları için daha güzel ve alımlı görünmenin bir yolu iken bazıları için ise, yanık izi, yara izi gibi estetik kusurları gizlemenin ve yok etmenin bir yöntemi olarak kullanılıyor. Sebebi her ne olursa olsun kaş ektirme işlevi bay bayan farketmeden bizlerin güzelliğinin artması için önem taşıyan bir estetik

operasyondur. Kaş ekimi aslında temel teknik yöntem olarak saç ekiminden pek fazla fark taşımamaktadır. Şimdi sizlerle kaş ekimi nasıl yapılır ve kaş ekim fiyatları ne kadar bilgiler verelim.

KAŞ EKİMİ
Kaş yüz çerçevesinin belirleyicilerinden biri olup yuz estetiğininde vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kaşlarda seyrelme yapısal olabildiği gibi çeşitli cilt hastalıkları, kaza yanık gibi durumlar sonucundada oluşabilir. Cilt hastalıkları içinde en sık; sistemik hastalıklar, infeksiyonlar, tekrarlayan travmalar sonucu oluşabilir.

Kaş ekimi nasıl yapılır?
Aynen saç ekiminde olduğu gibi kökler saçlı derinin arkasından iki farklı yöntemle alınabilir(FUE ve FUT). Yöntem hastanın saçlarının yapısına göre belirlenir. Kökler elde edildikten sonra FU ler ustalıkla hazırlanarak uygun açı ve yönle yerleştirilmelidir. Kanalların açılmasında choi kalemleri sonuçların daha doğal olmasını sağlar.

İşlem deneyimli ellerde herhangi bir komplikasyona neden olmadan doğal sonuçların oluşmasını sağlar. Kaş ekimlerinde en önemli sorun ekilen köklerin saç gibi uzamasıdır. Bu sebeple ayda birkaç defa uçlardan kısaltmak gerekir.

Kaş ekimi fiyatı ücreti ne kadardır?
Kaş ekimi fiyat / etkinlik açısından son derece ekonomik bir uygulamadır çünkü az sayıda kökle anlamlı değişiklik elde edilebilmektedir.Saç ekiminde olduğu gibi binlerce kök ekmek gerekmez 300-800 kökle yaklaşık istenilen sonuç elde edilebilir. Kaş ekimi fiyatları değişik fiyat uygulamaları olsa da en mantıklı ücretlendirme kök sayısına göre yapılandır.

Yaygın uygulama tek fiyat uygulamasıdır ve 1000-1700 euro arasında değişmektedir.

Kaş ektirmenin zararları ver yan etkileri nelerdir?
Alınan saç kökleri kaş ekimi için hazırlanmaz ve doğru olarak nakledilmezse doğal olamayan sonuçalarla karşı karşıya kalabilirsin.

Bu yazı kaş ekimi nasıl yapılır, kaş ekimi ne kadar, kaş ekimi ücreti, kaş ekimi fiyat, kaş ekimi videosu, kaş ektirme fiyatları  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

kaş ektirme fiyatları 2012, kaş ektirme fiyat, kaş ektirme fiyatları, kaş ektirmenin zararları, kas ektirme, kaş ekimi ücreti, kaş ektirme fiyatı nedir, kaş ektirme fiyatı nedir ve kaş ekimi videosu, kaş ekimi video, kaş ekimi ücretleri 2014

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz