KARAHİNDİBA KÖKÜNÜN KANSERE KARŞI ETKİNLİĞİ KEMOTERAPİDEN DAHA İYİ

KARAHİNDİBA KÖKÜNÜN KANSERE KARŞI ETKİNLİĞİ KEMOTERAPİDEN DAHA İYİ

Karahindiba kökü kıyın, sonra kaynar su bir tencereye çevirin. bir dakikadan fazla bir öbeğin üzerine oturmasına izin verin. tencereyi ocaktan atın, kapağını kapatın ve yaklaşık kırk dakika pişirin.

Sıvıyı bir çay fincanı içine süzün ve tercih ettiğiniz şekilde tekrar ısıtın.

keyfini çıkarın!

Besinler muhtemelen aşırı hastalıklardan kurtulmamıza yardımcı olma potansiyeline sahiptir. Terapi kanserlerine yardımcı olmak için pozitif meyve sıkma ilaçları kabul edilmiştir.

Fazladan bir konsepte ihtiyaç duymanız durumunda, kesinlikle hastalıklarıyla ilgilenen sayısız kanser hastası vardır. onların hikayelerini burada bulabilirsiniz.
Sizin de anladığınız gibi, çoğu kanser ilacına gelince bütüncül bir savunucuyum, bu yüzden karahindiba kökü ekstresi (DRE) ile ilgili kanser araştırmalarında ne kadar şaşırtıcı olduğunu gösteren bir grup araştırmaya rastlamaktan heyecanlandım.

Tuhaf bir şekilde yetişen karahindiba bahçelerimizden sürekli olarak çıkardığımız sarı bitkilerin yabani otlarıdır. Her yerde yetişiyorlar ve karahindiba gibi bir şey etrafımızı sarmaya devam ederken, tabiatın “tam da buralarda” olabileceğini düşünüyorum. İstediğiniz şey bu! ”Yaşam tarzları bize her zaman ihtiyacımız olan her şeyi veriyor. Biz sadece haber almaya başlamak istiyoruz.

Karahindiba kökleri tamamen uzun süre iyileşme çaylarına ve toniklerine kaynatıldı, ancak birçok doğal işlemde olduğu gibi sentetik kimyasal ilaçların görünümüyle kovuldu. Şimdi teknolojinin bu doğal tedavilere geri dönmesini ve nasıl çalıştıklarını derinlemesine incelemeyi seviyorum.

Karahindiba Kökü Kemoterapiden Daha İyi Ekstrakt Kemoterapi 
gibi ilaçların büyük bir dezavantajı, resim yapma konusunda benzersiz olmadıklarından ve Amerikan Kanser Derneği’ne adım adımda ikincil çoğu kanserin önde gelen nedeni olarak teyit edilmeleridir. Spesifik olmayan bir şekilde, kanserli hücrelerin yanı sıra sağlıklı hücrelere de zarar veriyor. DRE’nin seçkin evlerinden biri, en basitinin kanserli hücreleri etkilediği ve çok sayıda araştırmanın bunu gösterme yeteneğine sahip olmasıdır.

Bir gözlemci, agresif ve dirençli pankreas kanserlerinin çoğunda DRE’nin otofaji üzerindeki etkisini kontrol etti. Otofaji tarzı, en çok kanserli hücreleri kesmek ve kelimenin tam anlamıyla parçalamaktır. Çalışma, DRE, en fazla kanser hücresini bir kenara attığında bile, kanserli olmayan hücreler üzerinde önemli bir olumsuz etkisinin olmadığını doğruladı.

Kanada’daki Windsor Üniversitesi, Kimya ve Biyokimya Anabilim Dalı ayrıca DRE’nin en etkili hücrelerin otofajisinde spesifik olduğunu ve kırk sekiz saat içinde sonuçları fark ettiğini doğruladı!

Bu yazıda, DRE’nin tedaviye özellikle bağışık olan bir Lösemi formu üzerindeki etkileri yayınlandı. Araştırmacılar, DRE’nin kemoterapi konusunda zehirli olmayan güçlü bir fırsat olarak harika bir kabiliyete sahip olduğuna dair son beyanlarını dile getirdiler.

“Son Günlerinin” tadını çıkarmak için talimatlara dönüştü, ancak Karahindiba Kökü Çayı Yaşamını Sakladı Hayatını 
sakladı Üç 12 yıl sonra rekabetçi bir kemo ilacı aldıklarında doktorların yardımı ile haberdar olan 72 aylık bir adamın incelemeleri var. yapmak ve bu aile ile son günlerinde isyan için onu uyardı. ne olduğunu anlıyorsun… bu adamı seviyorum, buna hayır dediği için karahindiba kökünden “kapanış arzusu” olarak çay almaya başladı. sadece 4 ay sonra bitkisel bilgilerle tutarlı olan bu adam kanser remisyonunda.

Şimdi sadece kanser için değil, Mükemmel bir sağlık Tonik Yapılması Kolaydır Ve hiçbir şeyi 
iyi yapmaz, DRE çoğu kanser hücresini bir kenara bırakır, ama vücudu da besler. Safra sekresyonunu uyarır, karaciğeri temizler ve B6, tiamin, riboflavin, diyet C, k vitamini, A vitamini, demir, kalsiyum, potasyum, folik asit ve magnezyum diyetini içerir.

Bu konuda tatmin edici bileşen karahindiba her yerde yetişir. Tek yapmanız gereken temeli kazmanız ve bir çay yapmanız! Gerçekte, yetiştirdiği toprağın herhangi bir zehirli kimyasal bileşik içermediğini kontrol ettikten sonra temelini kazın, soyun ve küçük porsiyonlar halinde kesin. Oradan bir çay yapmak için ılık suya ya da kurulayın. Kökler Sonbahar ya da İlkbaharda çekilmiş kalitelidir, bu yüzden bir yığın biriktirmek ve daha sonra depolamak için biraz kurutmak iyidir. Kurumasını sağlamak için, fondötenin kesilmiş parçalarını serin ve kuru, uygun şekilde havalandırılan bir yerde muhafaza edin. dokunduğunuzda kırılgan hale gelinceye kadar oraya gidin. İçinde bulunduğunuz iklime bağlı olarak üç-14 gün sürebilir. Amaç, ya da kaliteli bir yöntem olan bir kurutucuya sahipseniz.

İnsanların tekrar bitkisel tedavileri dinlediklerine rağmen, şimdiye dek gelmemiş olan tüm çalışmalar konusunda hevesli. Bunu sevdiklerinizle paylaşmayı düşünün ve karşılaştırılabilir etkileriniz olup olmadığını anlamama izin verin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz