Kan İltihaplanması için Bitkisel Kür

  • ALTERNATİFTIP
  • Kan İltihaplanması için Bitkisel Kür için yorumlar kapalı
  • 718 kez görüntülendi

Kan İltihaplanması için Bitkisel Kür

Kan hastalıklarından bir tanesi olan kan iltihaplanmasına sağlıklı yollardan doğal çözümler bulmaya ne dersiniz? Sizin için küçük bir araştırma yaptık.

İbrahim Saraçoğlu kandaki iltihaba karşı beyaz dut kurusu kürünü öneriyor.

Beyaz Dut Kurusu Kürü: Beyaz dut kurusu kürü kandaki CRP (Chemical Reaktif Protein) yüksek ise düşürülmesi için mükemmel bir destekleyicidir. Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı) beyaz dut kurusu attıktan sonra altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin.

Altıncı dakika dolunca ocaktan indirin. Ilık hale gelince süzün, yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını akşam aç karnına için. Haşlanmış dutları tüketmeniz şart değil. Toplam 25 gün uygulayın ve her defasında taze hazırlanmalıdır.

Aşağıdaki ilaç türlerinden biri önerilebilir: İbuprofen, naproksen veya aspirin gibi steroit olmayan iltihap gidericiler, Acetaminophen ağrı kesiciler, Kortizol vb. kortikosteroit ilaçlar.

Aşağıdaki bitkiler kanda iltihap vakalarında belirtilerin hafiflemesini sağlayabilir veya kesin tedavi sunabilir:

Şeytan Pençesi: Susamın akrabası olan bu bitki romatizma, yüksek ateş ve ağrı gibi kanda iltihap belirtilerinin yatışmasını sağlıyor.

Zufa Otu: Akciğer iltihabı başta olmak üzere birçok farklı iltihap için kullanılabilmektedir.

Zencefil: Güçlü bir iltihap sökücüdür. Kanı temizlerken aynı zamanda sindirim kanalı sorunlarına iyi gelir.

Zerdeçal: Zencefil ailesinden bir bitkidir. İçerdiği kurkumin gibi bileşenler sayesinde Alzheimer hastalığına ve daha birçok iltihaplı hastalığa iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Bu yazı kan iltihaplanmasına iyi gelen bitkiler kan iltihabına ne iyi gelir için doğal kesin çözüm bitkisel kür nasıl geçer tedavi edilir kan iltihabına antibiyotik kanda iltihabın yan etkileri iltihap akması dut kurusu kürü faydaları kaç gün uygulanır crp kaç olmalı oranı nasıl değeri giderilir iltihaplanması sonuçları hangi bölüme gidilir doktor bakar hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

crp nasıl düşürülür, kanda iltihaplanma, kanda iltihap tedavisi, kandaki iltihaba iyi gelen bitkiler, crp nasil duser, kan iltihaplanması, kandaki iltihaba ne iyi gelir, kandaki iltihabın tedavisi, kan iltihaplanması nedir, kandaki crp nasıl düşürülür

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.