Kahve Diyet: Zayıflamak yardımcı olmak için Kilo Kaybı İçin Faydaları

Kahve Diyet: Zayıflamak yardımcı olmak için Kilo Kaybı İçin Faydaları

Kadınların% 90’ı özellikle doğumdan sonra şişkin karın veya göbek poşeti şikayeti ile bazı genç kızlar da hormonal dengesizlikten ya da sadece sağlıksız yiyecek seçiminden ve çoğunlukla alkolsüz içeceklerden dolayı bu problemle karşı karşıya kalmaktadır. Kadınlarda daha sık görülür, ancak erkeklerin bu sorunu yaşamadıkları anlamına gelmez. Erkekler de bu sorunla karşı karşıya.

Bell poşeti başka hastalıklara da yol açabilir, ayrıca insanlar arasında kişisel güven ve insanın en iyi görünme katilidir, çünkü yüksek derecede yargılayıcı bir toplum içinde yaşıyoruz ve sizi göbeğe veya şişman olmanın ciddiyetle nasıl ciddiye aldığınıza göre yargılayacaklar kişiliğinizi etkileyebilir.

İnsanların çoğu kahveyi sabahın en sevdikleri içeceği olarak severler ve günün ilk içeceği olarak siyah kahveyi alan insanların gün boyunca daha enerjik oldukları kanıtlanmıştır. Çünkü kahve metabolizmanızı arttırır ve normalden daha az yağ kaybetmenize yardımcı olur . Sabah kahvenizde aşağıdaki maddeleri bir araya getirirseniz, özellikle göbek poşeti, aşk kulpları ve vücudunuzdaki tüm karın yağlarını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde azaltabilirsiniz.

Tarçın Tozu: 1 çay kaşığı.

Tarçın tozu hem doğu hem de batı mutfağı için çok güçlü özelliklere ve çok ünlü baharatlara sahiptir. Bu süper baharat, anti-enflamatuar özelliklerle doludur ve enflamasyon ve bakteriyel virüslere karşı savaşan antioksidanlar bakımından zengindir. Tarçın kan şekeri seviyesini düşürür ve vücuttaki şekeri düzenler. Sizi daha uzun süre daha dolgun hissetmenizi sağlar ve kilo verme sürecini artırır.

Hindistan Cevizi Yağı: ¾ su bardağı

Hindistan cevizi yağı yağ asitleri ve vücuda anında enerji veren tüm sağlıklı iyi yağlarla zenginleştirilir ve metabolizmayı hızlandırır, bu da karın yağının daha hızlı yanmasını sağlar. Ayrıca genel vücut sağlığı için iyi olan antioksidanlarla zenginleştirilmiştir.

Bal: ½ bardak

Balın içinde şeker bulunur, ancak sindirimi iyi olan yağları vardır, çünkü bal zaten arı tarafından sindirilir. Ham balın antioksidanları, temel besinleri, mineralleri ve vitaminleri ve metabolizmayı artıran ve kilo vermenize yardımcı olan diğer birçok iyi çözünür yağları vardır.

Malzemeler:

  • Tarçın Tozu: 1 çay kaşığı.
  • Hindistan Cevizi Yağı: ¾ su bardağı
  • Bal: ½ bardak

Talimatlar:

Bütün bunları bir blender içine koyun ve blender’ı çalıştırın. Bu karışımı buzdolabında saklayın ve her sabah bu karışımı bir fincan kahvede kullanın ve sonuçları görün.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz