İşitme cihazlarında şarj inovasyonu

İşitme cihazlarında şarj inovasyonu

Yeni nesil işitme cihazları teknolojisi ile artık pil değiştirme derdi tarihe karışıyor. Beltone Amaze’in entegre-lityum iyon bataryası sayesinde pil değiştirmenize gerek kalmayacak. Sektörün kullanımı en kolay, güvenilir ve taşınabilir şarj cihazınızla, yeni güne endişesiz başlayarak, gününüzü en iyi şekilde geçirin. Tamamen şarj edildiği taktirde yüksek kapasiteli güç bataryası ile Beltone Amaze tek şarjla 30 saate varan kullanım imkanı tanır. Şarj işleminin oldukça basit olduğu bu cihazı şarj aletine koymanız yeterlidir. Cihazları şarj aletinden çıkardığınızda otomatik olarak açılarak, kullanıma hazır bulunacaktır. Şarj etmeyi unutursanız bile endişelenmenize gerek yok: Sadece yarım saat şarj ederek 8 saat kullanım imkanı sağlar! Beltone Amaze işitme cihazları ile siz de yaşam kalitenizi arttırarak müziğin, doğanın ahenkli seslerine şahitlik edip, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 Doğal ses akışının keyfini çıkarın

Çevredeki gürültü konuşma sırasında daha fazla çaba sarf etmenize neden olarak, sizi yorar. Beltone’un en gelişmiş ve en hızlı mikro işlemci teknolojisine sahip Beltone Amaze ile Restoran, ofis ya da konferans gibi gürültülü ortamlarda gürültü azaltma ve temizleme teknolojisi ile konuşmaları net ve doğal akışı ile sizlere iletir. Sesleri duymak için çaba harcamanıza gerek kalmadan arka plan gürültüsünü azaltan, gereksiz sesleri temizleme teknolojisi ile konuştuğunuz kişiye odaklayan Beltone Amaze sayesinde normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz. Müzik dinlerken, film izlerken, seslerin doğal akışına kendinizi kaptırmaya hazır olun. Beltone Amaze’in ses kalitesini farklı kılan ne?

Teknolojik bağlantı seçenekleri

Akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile işitme cihazınızı kişiselleştirerek kontrol etmenin tadını çıkarın. Cep telefonunuzdan çalan müziği doğrudan işitme cihazınızda dinleyebilir yada çağrılarınızı cevaplayabilirsiniz. Beltone HearMaxTM uygulaması ile cep telefonunuzdan maillerinizi kontrol eder gibi ses seviyesini değiştirebilir, pillerini kontrol edebilir ve cihazınızın programını değiştirebilirsiniz. Bütün bunları yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon!

Kişiselleştirilmiş hizmet

Zaman içerisinde değişen işitsel ihtiyaçlarınız ile birlikte Beltone Remote Care, işitme uzmanınızla iletişim kurmanıza olanak sağlayarak, gerektiğinde cihaz ayarlarınızı ilgili işitme merkezine gitmeden yapılandırmanızı sağlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey Beltone HearMax uygulaması üzerinden işletme uzmanına istek göndermektir. Uzmanınız isteğiniz üzerine güncel ayarlarınızı telefonunuza gönderecektir. Beltone Remote Care ile yardımın tek tuş dokunuş uzaklıkta olduğunu bilmenin güvenini hissederek, size kalan zamanını tadını çıkaracaksınız.

Modern tasarımlar & modeller

Beltone Amaze küçük ve göze çarpmayan iki farklı RIE (hoparlörü kanal) içinde modele sahiptir:

  • Şarj edilebilir model: Entegre lityum-iyon hücreye sahip ödüllü ve çok tercih edilen RIE 63 modeli
  • ●     Pille kullanılan model: 13 numara pil ile çalışır, telefon, tablet gibi cihazlarda ses iletiminde önceki nesil işitme cihazlarına göre %25 doğal verimli

Şarj edilebilir işitme cihazları hakkında bilgi almak için: https://www.maxtone.com.tr/web/urunlerimiz/beltone/beltone-amaze.php sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz