İdrar Yanmasına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

İdrar Yanmasına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Farklı nedenlerle oluşan idrar yanması problemi idrar yapma esnasında ne yazık ki acı çekmemize neden olan bir etkendir. Bu yazımızda idrar yanmasına karşı bitkisel çözümler ve bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsetmek istiyorum. Şifalı bitkileri kullanarak idrar yanmasına kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Vereceğim formüllerden birini bile uygulayacak olmanız idrar yanması üzerinde oldukça etkili olacaktır.

– Semiz otunu suda kaynatın. Ardından süzün. Yemek esnasında 1 fincan ılık olarak için.

– Lahanayı suda haşlayın. Sonra süzün. Elde ettiğiniz sıvıdan yemek esnasında 1 fincan, sabah akşam aç karnına 1’er bardak için.

– Rendelenmiş turbu siyah nohut ile kaynatın. Ardından süzün ve elde ettiğiniz sıvıyı dinlendirin. Daha sonra hastalık sürecinde günde 2 bardak soğuk olarak için.

– Havuç tohumu, şalgam tohumu ve lahana tohumunu balla karıştırın ve ezin. Bu karışımı macun kıvamına getirin. Sonra hastalık süresi boyunca günde 3 çorba kaşığı yiyin.

– 10 gram kedi otunu kaynatın. Bal ile karıştırıp için.

– 60 gram karpuz çekirdeği, hıyar çekirdeği ve kabak çekirdeği, 30 gram günlük, arap zamkı ve iki kardeş kam, 3 gram kereviz tohumu, yeteri kadar bal. Bütün bu malzemeleri karıştırın ve macun haline getirin. 2’şer gram yutun.

– 1 bardak kaynar suya 4-10 gram andız kökü koyun. 10 dakika kadar bekletin. Günde 2-3 bardak için.

– 1 bardak kaynar suya 10 gram civanperçemi koyun. 10 dakika bekletip günde 2-3 bardak için.

Bu yazı idrar yanmasına ne iyi gelir, idrar yanmasına kesin çözüm, bitkisel çözüm doğal çözüm, idrar yanmasına iyi gelen bitkiler bitki çayları şeyler hangi bitki hangi ilaç iyi gelir, idrar yanması nasıl geçer bitkisel tedavisi konusunda yazılmıştır.

idrar yanmasına ne iyi gelir, idrar yanmasına bitkisel çözüm, idrar yanmasına iyi gelen bitkiler, idrar yanması nasıl geçer bitkisel, idrar yanmasına çözüm, idrarda yanma bitkisel tedavi, İdrar Yanması Ne İyi Gelir, idrar yanması için bitkisel çözüm, gebelikte idrar yanmasına ne iyi gelir, idrar yanmasina hangi bitki iyi gelir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz