İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık için Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık için Bitkisel Çözüm

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından birisi de unutkanlık problemleridir. Özellikle sinir ve stres dolu bir yaşamı olanlar, bir de vitamin olarak eksik kaldıklarında unutkanlık problemleri yaşamaktadır.

Unutkanlığın en büyük nedenlerinden birisi b12 vitamini eksikliğidir. Size önereceğimiz bitkisel tavsiyede zaten tamamen vitamin kaybınızı dengeleyerek unutkanlık problemine son veriyor.

Unutkanlığa Bitkisel Çözüm: Ünlü herbalist İbrahim Saraçoğlu unutkanlığa karşı iyi gelen bitkinin havuç olduğunu ve mutlaka bol şekilde havuç suyu tüketilmesini öneriyor.

Unutkanlık için 1 ay süreyle ara vermeden her akşam yemeğinden 2 saat sonra veya gece uyumadan hemen önce önce mutlaka taze sıkılmış havuç suyu içilmesi öneriliyor.

Bu uygulamayı yaparken lütfen havuçları her akşam taze olarak sıkınız. 30 günlük havuç suyu kullanımının ardından zihninizdeki değişimin farkına kolayca varacaksınız.

Unutkanlığa Ne iyi Gelir? Şimdi sizlere unutkanlığa iyi gelen ve unutkanlık için kullanılan bitkileri ve yiyecekleri tanıtalım.

Kırmızı Biber: İçerdiği bol miktarda C vitamini sayesinde, uyarıcı etki göstermektedir. Özellikle acı olanı tercih edilmelidir. Dimağı kuvvetlendirici olmasının yanı sıra, soğuk algınlığına da iyi gelir.

Üzüm: Özellikle kurutulmuş üzüm sınav dönemlerinde öğrenciler için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Unutkanlık için her gün mutlaka bir avuç siyah kuru üzüm yenilmelidir.

Soğan: Sarımsak gibi, kan dolaşımını sağlayıcı ve kanı temizleyici etkiye sahiptir. Damarda tıkanıklık yapan maddelerin fonksiyonlarına engel olur. Beyinsel faaliyetleri artırır. Zihin yorgunluğuna iyi gelen soğan, adeta C vitamini deposudur.

Ispanak: Folik asit ve mineraller bakımından zengin olan ıspanak hafızayı geliştirir ve unutkanlığı tersine çevirebilir.

Biberiye: Dolaşım sistemini düzenleyici ve zihin açıcı etkisi bulunur.

Karanfil: Çay gibi demlenip tatlandırılarak içildiğinde hafızayı kuvvetlendiriyor, zihni açıcı ve unutkanlığı geçirici etli gösteriyor.

Yeşil Çay: Kahvenin yarısı kadar kafein içeren yeşil çay konsantrasyonu arttırır, ruh halini yukarı taşır ve unutkanlığa iyi gelir.

unutkanliga-ne-iyi-gelir

Bu yazı unutkanlığa iyi gelen yiyecekler okunacak dualar şifalı bitkiler ilaçlar taşlar vitamin unutkanlık nasıl giderilir tedavi edilir önlenir geçer yenilir unutkanlığa ne iyi gelir neden olan şeyler neler sebep olur neden olan hastalıklar için bitkisel çözüm ilaç şifalı bitkiler hangi bölüm bakar ne yapmalıyız tedavisi bitkisel doğal kesin çözüm konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

unutkanlık nasıl giderilir, unutkanlık için bitkisel çözüm, unutkanlık için şifalı bitkiler ibrahim saraçoğlu, unutkanlığa bitkisel çözüm, unutkanlik için bitkisel çözümler, ibrahim saraçoğlu unutkanlığa ne iyi gelir, unutkanlık nasıl geçer, ibrahim saraçoğlu unutkanlık, unutkanlık için bitkisel, ibrahim saraçoğlu unutkanlık için

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz