İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürleri

  • ALTERNATİFTIP
  • İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürleri için yorumlar kapalı
  • 661 kez görüntülendi

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürleri

Sivilce cilt sorunlarının en başında gelmektedir. Pek çok kişi ergenlik sürecinde cildinde yoğun sivilceler çıkarmaktadır. Kimi insanlarda ise sivilce problemi ergenlik sonunda da geçmemektedir. Sivilcelerle başı dertte olan okuyucularımız için İbrahim Saraçoğlu’nun muhteşem sivilce kürlerini paylaşıyoruz. Bu kürlerden kendinize en uygun olanı seçerek ve seçtiğiniz kürü düzenli bir şekilde uygulayarak sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz. Sivilceleri yüzeysel değil kökünden temizleyen bu kürler oldukça işinize yarayacaktır.

İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Suyu Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu’nun iltihaplı sivilceler için önerdiği bu kürü düzenli olarak uyguladığınız takdirde sivilcelerinizden eser kalmayacaktır. İbrahim Saraçoğlu’nun iksir gibi kürlerinden bir tanesi olan Soğan suyu kürünün hazırlanışı ise şöyle;  bir adet soğanın suyunu sıkıp bu su ile günde iki kere iltihaplı sivilcelerin üzerine sürün ve bekletin. İltihaplı sivilcelerin üzerine soğan suyunu sürmek için ise bir kulak çubuğundan yardım alabilirsiniz. Soğan suyuna batırdığınız kulak çubuğunu doğrudan iltihaplı sivilcenin üzerine sürmeniz yeterli olacaktır.

sivilce-lekeleri-nasil-yok-olur

İbrahim Saraçoğlu Sivilce ve Akneler İçin Maske

Geçmek bilmeyen sivilce ve aknelerden sıkıldıysanız İbrahim Saraçoğlu’nun bu doğal maskesinden yararlanabilirsiniz. Evde bulunan malzemeler ile hazırlanan maskeyi düzenli olarak uyguladığınızda sivilce ve aknelerinizden hiçbir eser kalmayacak. Maskenin yapılışı ve uygulanışı ise şöyle;  1 yarım çay bardağı maden suyuna 1 yarım çay bardağı elma sirkesini karıştırın. Bu karışımı günde iki kez sivilcelerinizin üzerine pamuk yardımı ile uygulayın ve yaklaşık yarım saat beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Bu kürü sabahları uyandığınızda ve akşamları yatarken uygulayabilirsiniz. Sivilce ve akneleriniz geçtikten sonra daha bu kürü uygulamaya devam edin. Hem tekrar sivilce oluşumunu engelleyecektir hem de cildinizde muhteşem bir ışıltı yaratacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce ve Akneler İçin Lavanta Kürü

Lavanta kürü Saraçoğlu’nun en çok tercih edilen kürlerinden bir tanesidir. bu kürü düzenli olarak uyguladıktan sonra cildinizde meydana gelecek değişimlere inanamayacaksınız. Bir tutam lavanta 15 gün boyunca bir cezvede kısık ateşte 15 dakika kaynatılır. Yalnız kısık ateşte kaynaması gerekmektedir. 15 dakikadan sonra içecek süzülür ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra içilir. 15 günün sonunda hafta da 3 kez aynı uygulamanın yapılması tavsiye olunur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.