İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü

  • ALTERNATİFTIP
  • İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü için yorumlar kapalı
  • 742 kez görüntülendi

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü

Maydanoz gerek besin değeri gerekse sağlık açısından oldukça faydalı bir besin. Son zamanlarda maydanozun zayıflatıcı etkisinden sık sık bahsediliyor. İşte bu teori üzerine İbrahim Saraçoğlu da maydanozun zayıflatıcı etkisi üzerine güzel bir yazı paylaştı.

Maydanoz kürü ile zayıflama seçeneğiniz olduğunu biliyor musunuz. Doktor İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürü ile birlikte sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi açıkladı. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve rejimlerden artık sıkıldıysanız maydanoz kürünü deneyebilirsiniz. Unutmayın ki bu özel kür sadece zayıflamak için değil, cilt güzelliği ve sağlık açısından da çok faydalıdır.

Maydanozun zayıflatıcı etkisi bir yana göz sağlığı ve cilt sağlığı için çok önemli bir sebze olarak bilinmektedir. Yapılan araştırmalara göre kişilerin haftada 3-4 kez maydanoz tüketmesi sağlıklı yaşam sırları arasında yer alıyor.

ZAYIFLAMAK İÇİN; Zayıflamak isteyenler için maydanoz suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakıcı etkisi vardır.

Maydanoz limon kürü, vücuda yerleşmiş olan yağ depolarının çok daha kolay bir şekilde parçalanmasını mümkün kılabilir. Maydanoz limon kürü, metabolizmayı hızlandırarak kişilerin kilo verme süreçlerine destek olabilir. Maydanoz limon kürü, ödem atıcı etkileri ile fazla suyun vücuttan çok daha kolay bir şekilde atılmasını mümkün kılabilir.

ÖDEM ATICI – KARACİĞER YAĞLANMASINI ÖNLEYİCİ; Maydanoz suyu vücuttaki ödemi atmada oldukça etkilidir. Karaciğer yağlanmasını giderir ve yağ oluşumunu engeller.

SİVİLCE ve CİLT LEKELERİNE; Maydanoz suyu sivilce çıkmasını önleyicidir ve sivilceli ciltlerin tedavisinde çok etkili ve olumlu sonuçlar vermektedir.

Maydanoz limon kürü, sivilce ve sivilce izlerini giderme konusunda tercih edilebilir. Ciltte farklı nedenlerle meydana gelen cilt lekeleri konusunda oldukça etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırabilir ve böylece çok daha sağlıklı bir cilde sahip olunmasını sağlayabilir. Yaşlanmayı geciktirici ve kırışıklıkları giderici özelliği ile bilinir.

Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır? Maydanoz kürünü yapmak için gerekli olan malzemeler: Maydanoz ve limon başka bir malzemeye gerek yoktur. Bir bağ maydanozu ezin ve üzerine taze 1 adet limonun suyunu sıkınız.

Kahvaltılara başlamadan önce bu yaptığımız kürü yiyoruz. 18 gün bu küre aralıksız her sabah devam ediyoruz. 18 günün sonunda 8 gün ara vererek tekrar 18 günlük bir kür uygulamasına girebilirsiniz.

Bu yazı maydanoz kürünün faydaları hazırlanışı yan etkileri cilde faydası nelerdir yapılışı tarifi neye iyi gelir ne işe yarar nedir ne zaman etkisini gösterir ne kadar yapılmalı zayıflatır nasıl hazırlanır yapılır zayıflatıyor oluyor içilir olur ekşi yapımı kullananlar adet yapanlar yorumlar kullanıcı yorumları zararları maskesi uygulayanlar hazırlama regl kist rahim gece içilir mi sivilce diyeti limon bebek düşürür mü hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

maydanoz kürü nasıl yapılır, maydonoz kürü nasil yapilir, maydonoz kürü yapanlar, maydonoz kürü nedir, maydanoz kürü nasıl hazırlanır, ibrahim saraçoğlu maydanoz kürü nasıl yapılır, maydonoz kürü nasıl uygulanır, ibrahim saraçoğlu maydonoz kürü, maydonoz kürü yorumları, maydanoz kürünün faydaları nelerdir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.