Hypoxi Training İle Sağlıklı İncelik!

Hypoxi Training İle Sağlıklı İncelik!

 Egzersiz yaparken iskelet kaslarımız enerji kaynağı olarak yağ asitlerini kullanır, fakat kullanacağı yağ asitlerini dolaşımı iyi olan bölgelerimizden almayı tercih eder. Ne yazık ki incelmekte sorun yaşadığımız bölgelerimiz, sıklıkla erkeklerde göbek çevresi, kadınlarda kalça ve basen bölgesidir. Bu alanlarda kan dolaşımı iyi değildir. Bu nedenle, düzenli egzersiz ile istediğimiz bölgeden incelmek oldukça zordur.

Türkiye’de ilk kez Memorial Hastanesi Estetik Merkezi’nde uygulanmaya başlanan “Hypoxi Training” sisteminde, patentli bir vakumlama sistemi ile siz hafif tempoda spor yaparken, kan dolaşımı sorunlu bölgelere çekilir. Bu şekilde yağın istediğimiz bölgeden yakılması sağlanır.

Hypoxi Training sistemi çeşitli bölgeler için geliştirilmiş dört aletten oluşur.Sıkılaşma ve lenf drenajı işlevini yerine getiren Hypoxi Dermoloji’nin vakumlama işlemi için özel geliştirilmiş bir giysisi vardır;baş dışarıda kalacak şekilde,spor kıyafetler ile giyilir.Hypoxi S ve L cihazlarında özel vakum örtüsü ile vücudun belde aşağısı vakum sistemi içerisinde kalır.Bel ve karın çevresi için geliştirilmiş Hypoxi Vacunaut’ta özel vakumlama giyisisi giyilerek sistem uygulanır.

Egzersiz yaparken iskelet kaslarımız enerji kaynağı olarak yağ asitlerini kullanır,fakat kullanacağı yağ asitlerini dolaşımı iyi olan bölgelerimizden almayı tercih eder. Ne yazık ki incelmekte sorun yaşadığımız bölgelerimiz,sıklıkla erkeklerde göbek çevresi,kadınlarda kalça ve basen bölgesidir ve bu alanlarda kan dolaşımı iyi değildir.

Bu nedenle,düzenli egzersiz ile istediğimiz bölgeden incelmek oldukça zordur.Sistemde vakumlama sistemi ile siz hafif tempoda spor yapar iken,kan dolaşımı sorunlu bölgelere çekilir ve yağın istediğimiz bölgeden yakılmasını sağlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz