Herkesin 2 Haftada 20 Kilo Vermesine Yardımcı Olan Harika Diyet

  • DİYET
  • Herkesin 2 Haftada 20 Kilo Vermesine Yardımcı Olan Harika Diyet için yorumlar kapalı
  • 777 kez görüntülendi

Herkesin 2 Haftada 20 Kilo Vermesine Yardımcı Olan Harika Diyet

Kilo kaybı , günlük alışkanlıklarınızı değiştirmek ve kendinizi biraz hareket ettirmekle birlikte sağlıklı ve temiz yemekle ilgilidir. Piyasada, kilo vermenize yardımcı olduğunu iddia eden pek çok doymamış diyet vardır ve bunlar bazen doğrudur, ancak çoğu zaman birçok besin eksikliğine ve zayıflığına neden olurlar. Sonra ağırlık onlar da iddia hapları kaybetmek gelir Kilonuzu azaltmak yakında gerçek büyük ölçüde ama yine sizin hedef hedefi ile birlikte yan etkileri bir sürü getirmek ve aynı zamanda cilt görünüm sarkmış ve gevşek olun.

Kilo vermenin en iyi ve saf yolu doğal işleme, sağlıklı meyvelere ve sebzelere ve biraz egzersiz yapmaya devam etmektir. Sadece kilonuzda değil, cildiniz için de harika olan bir diyete değineceğim. Hepimizin bildiği gibi limon sağlıklı antioksidanlar, fazla miktarda C vitamini ve B-6 vitamini bakımından zengindir.

Lemon, vücudu toksinlerden arındıran ve vücuttaki atıkları temizleyen doğal bir vücut detoksifikasyon bileşenidir ve flavonoidler, sindirim sürecine yardımcı olur ve bu sağlıklı antioksidanların cildinizin daha genç, berrak ve taze görünmesini sağlayan iştahı bastırır.

Bu harika diyet , herhangi bir açlık sürecini ve aşırı egzersiz rutini içermez, ancak sağlıklı bir diyet ve 30 dakika veya her gün kardiyo ya da kardiyo uygularsanız, bu diyetle birlikte 20 kilo verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken limonlu su içmek ve içmeye devam etmek.

Bu diyeti uygulayın ve deneyiminiz hakkında bize bilgi verin:

1. Gün:  Bir bardak su ile 1 limon suyunu birleştirin ve kahvaltıdan önce içilir.

2. Gün: 2 bardak suyu 2 limon suyuyla birleştirin ve kahvaltıdan önce ve sonra içirin.

3. Gün: 3 bardak suyu 3 limon suyuyla birleştirin ve kahvaltıdan önce ve sonra bir bardak ve öğle yemeğinden önce bir bardak alın.

4. Gün: 4 bardak suyu 4 limon suyuyla birleştirin ve kahvaltıdan önce ve sonra 2 bardak ve öğle yemeğinden önce ve sonra 2 bardak içilir.

5. Gün: 5 bardak suyu 5 limon suyuyla birleştirin ve kahvaltıdan önce ve sonra öğle yemeğinden önce 4 bardak ve akşam yemeğinden önce bir bardak için.

6. Gün: 6 bardak suyu, 6 limon suyuyla birlikte kullanın ve kahvaltıdan, öğle ve akşam yemeklerinden önce ve sonra bir bardak için.

7. Gün:  On bardak su, 3 limon suyu ve bir çay kaşığı bal ile birlikte. Bu karışımı bütün gün içelim.

8. Gün:  Altı bardak su, 6 limon suyu ile birlikte ve bütün gün içilir.

9. Gün: Gün  boyunca 5 limonla birlikte beş bardak su içilir.

10. Gün:  Şimdi alımı 4 limon ve 4 bardak su ile azaltmaya başlayın.

11. Gün:  Üç limon ve 3 bardak su.

12. Gün:  İki limon ve 2 bardak su.

13. Gün:  Bir limon ve bir bardak su.

14. Gün:  3 limon suyu ve bir çay kaşığı bal ile birlikte on bardak su.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.