HCG Damlası İçeriği ve Zararları

HCG Damlası İçeriği ve Zararları

HCG damla olarak bilinen ve ülkemizde Dr Ender Saraç ın da dahil olduğu hatırı sayılır bir çok zayıflama ve kilo verme uzmanı tarafından uygulanmaya başlayan HCG damla formülü, bir çok kişinin ilgisini çekiyor ve elbette bunun yanında akla bir takım soruları da getiriyor. Bu soruların en başında HCG damla

zararları var mı, HCG damlası nasıl kullanılır, HCG damla kullananlar ne diyor yani kullanıcı yorumları nasıldır?

Amerikada ve avrupada ünlüler başta olmak üzere milyonlar hCG Damlası kullanmaya başladı. Doğal olması ve zayıflatırken yan etkilerinin olmaması nedeniyle hCG Damlası Türkiyede’de doktorlar tarafından hastalarına tavsiye edilmeye başlandı. Daha önce şiddetle zayıflama kapsullerine karşı olan doktorlar hCG Damlasını gönül rahatlığı ile kullanıp tavsiye ediyorlar.

Merakla beklenen hcg damlası kilo veremeyenlerin umudu oldu. Önce hollywood starları uyguladı ve sonuçlar mükemmeldi. Amerika’lı bilim adamlarının geliştirdiği yeni bir yöntemle çok kısa bir sürede sağlıklı zayıflama sağlanabiliyor. HCG yönteminin çok pahalı olan iğneleri Türkiye’de ilk olarak sayılı doktorlar tarafından ünlülere uygulandı. Çok pahalı olan iğneler hem inceltti. Hem de ünlülerin gizli zayıflama sırrı oldu. Pek çok ünlü hcg yöntemiyle zayıflayınca hcg damlalarını yurtdışından getirtmeye başladı.Yan etkisiz zayıflatan iştah kontrolü sağlayan ve metobolizmayı hızlandıran hcg damlası nihayet Türkiye‘de. Doktorlar zayıflama kapsüllerinin yan etkileri yüzünden korkan hastalarına hcg damlasını öneriyor.

HCG Zayıflama Damlası aslında, Amerika’lı bilim adamı Dr. Simeons’un bulduğu formülün %100 bitkisel hale getirilmiş hali. hcg damlası ilk çıktığında uygulama iğne olarak yapılıyor ve günde üç kez iğne vurdurmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi, hCG’nin fomülü %100 bitkisel hale getirildi ve daha da güçlendirildi. Ama en önemli fark, hCG’nin damla haline dönüştürülmüş olması hcg damlası şu anda dünya üzerinde en etkili yöntem olarak gösteriliyor.

HCG damlası’nın dünyada bu kadar ilgi görmesinin sebebi, damla olarak kullanılan veya damla olarak bu kadar geliştirilmiş bir ürünün bulunmaması. En önemli özelliği, kapsül veya hap olmaması, doğrudan dilinizin altına damlatılarak, tükrük bezlerinden vücudunuza zarar vermeden etkisini göstermesi. Bunun yayında hCG Zayıflama Damlası, %100 bitkisel bir karışım. Klinik olarak A.B.D. ve A.B ülkelerinde artık sadece hCG Damlasından söz ediliyor. Bunun nedeni, diğer ürünler gibi vücudunuzun dengesini bozarak değil, tam tersine vücudunuzu dengeleyerek zayıflamanıza yardımcı olması. Amerika’da uzun yıllardır kullanılan hCG Zayıflama Damlası, şimdi girişimci bir grup tarafından Türkiye’ye getirildi ve ülkemizde de kullanılmaya başlandı.

Sağlık programları yapımcısı ve sunucusu Meltem Şarkışlalı hCG Damlasını, doktorların güvenle tavsiye etmesi üzerine ve tatlı krizlerinede engel olduğu için kullandığını ve bu yöntemle zayıfladığını dile getiriyor.

Uygulama yöntemi ise damlanın günde üç kez dilaltına damlatılması ve gün boyunca sadece 500 kalori alınması. Bir insanın günde bin 500-2 bin kalori tüketmesi gerektiği düşünülünce beraberinde böyle bir diyet uygulanan bu damlanın olumsuz etkileri olabileceği fikrini akla getiriyor.

Kilo verirken aynı zamanda kas kütlesini korumak gerektiğini söyleyen Star gazetesi yazarı, uzman diyetisyen Selahattin Dönmez, bu tarz çok düşük kalorili diyetlerin kasları koruma şansının ‘sıfır’ olduğunu hatırlatıyor. Dönmez diyet yaparken sağlıklı bir şekilde zayıflamanın çok önemli olduğunu belirtiyor: “Bin 200 kalorinin altındaki diyetlerde vitamin, mineral gereksinimini karşılamanız mümkün değil. Farz edelim, 700-800 kalorilik bir diyet yaptınız, bu en fazla 12 gün uygulanabilir. Zaten böyle bir diyetten sonra kilonuzu koruyamazsınız. Zayıflamak için aç kalmak değil antioksidan açısından zengin besinler tüketmek gerekiyor. Normalde bireyler kısıtlı yediğinde zayıflayacağını zannediyor. Ancak sanılanın aksine az yemek ya da düşük kalorili beslenmek bazal metabolizma hızınızı düşüreceği için daha zor kilo vermenize neden olur. Bu tarz diyetler böbrek transplantasyonuna varan ciddi sonuçlar doğurabilir.”

Bu yazı hcg damla yorumları, hcg damla içeriği, hcg damla şikayetleri, hcg damla kullananlar, hcg damla nedir, hcg damla fiyatı, hcg damlası kullanıcı yorumları, hcg damla zararları  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

hcg iğnesi, hcg iğnesi fiyatı, hcg iğnesi kullananlar, hcg aşısı fiyatı, hcg aşısının fiyatı, HCG AŞISI, ender saraç hcg iğnesi fiyatı, hcg aşısı zarar, hcg aşısının yan etkileri, hcg ile zayıflayan ünlüler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz