Hanımlar Göz Renginize Göre Far Seçin

  • Genel Sağlık
  • Hanımlar Göz Renginize Göre Far Seçin için yorumlar kapalı
  • 716 kez görüntülendi

Hanımlar Göz Renginize Göre Far Seçin

Hanımlar Göz Renginize Göre Far Seçin

Evet hanımlar eşleriniz için eşlerinizin gözlerini kamaştırmaya ne dersiniz… Gözler kadınlar için en önemli merkezdir.Ancak bazı kadınlar kendi gözlerinin kahve veya siyah renkte olmasını pek istemez ne var ki kahve ve siyah renklerin ihtişamını bilmeyen kadınlar renkli gözlere özenirler.Renkli gözlerin siyah veya kahverengi gözlerden daha çekici olduğunu kendilerince düşünürler.Fakat durum aksine kahvenin makyajla öyle bir uyumu vardır ki bunu da pek az kadın bilir.Sadece canlı bakışlar ve parlak bakışlar için doğru yöntemi bilmek gerekiyor.İşte eşlerinizin çok beğeneceği far renkleri.

Hangi göz rengine hangi far rengi yakışır:

Mavi Renkli Gözler İçin Far Rengi Seçimi

Mavi Gözler İçin Far SeçimiEğer gözleriniz mavi renkli ise turuncu tonlu farseçimi en uygunudur.Çikolata veya toprak renkleri-mandalina tonda far renkleri en uygun renklerdir.Tavsiyemiz gözlerinizin çerçevesini kahverengi göz kalemiyle çerçevelemeniz.Bakışlara derinlik vermek için göz çizgisine birkaç kere vurgulamalısınız.Patlıcan rengi far gözlerinizi parlak gösterir.Füme renk ise mavi gözlerinizi buğulu gösterir.

Yeşil Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

yeşilPembe ve lavanta tonları yeşil gözleriniz için en iyi far rengidir.Kırmızının canlı karakterlerinden uzak durmalısınız bakışları solgun gösterir.Eşinizin ilgisini çekmek istiyorsanız siyah likiteyeliner kullanın bu eşinizin ilgisini size çekecektir.Diğer bir öneri ise açık sarının bakır tonlamasıdır bu renk sizin için harika olacak ve çok seveceksiniz.

Mavi-Gri Gözlere Far Rengi Seçimi

Mavi-Gri Gözlere Far Rengi SeçimiMavi-Gri gözleriniz var ise renginiz haki yeşildir.Bu far rengi gözlerinizi ön plana çıkaracak ve doğallık gözlerinize yansıyacak.

 

Yeşil-Mavi Gözler İçin Far Rengi Seçimi

resizeFar Renginiz gece mavisi.Ve bu rengi aşırıya kaçmadan abartmadan kullanmanız son derece önemli.

Gri Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

 

Gri Gözler İçin Far SeçimiGri gözler çok güzel bakarlar ve çok hoş dururlar.Rengi İnci beyazı,opal rengi ve jean mavisi far renkleridir.

Yeşil-Gri Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

Yeşil Renk Gözler İçin Far Rengi SeçimiGümüş ve azur renklerini kombine yaparak harika bakışlara sahip olabilirsiniz.Gül kurusu,gri-yeşil  kombinesi sizin renkleriniz,kuyruklu eyeliner ile belirginleştirmektende vazgeçemeyeceksiniz.

Ela Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

Ela Gözler İçin Far SeçimiEla gözl rengine en çok yakışacak en ideal far rengi kahverenginin tonlarıdır. Sürmeye göz pınarlarınızdan başlayın,açık renkten  koyuya doğru gidin ,bakışlarınız harika ötesi olacak.

Siyah Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

8Siyah gözlere sahipseniz çok talihlisiniz. En önemsemeniz gereken makyaj malzemeniz siyah maskaranızdır. Far rengi olarak siyah, kahverengi, lacivert, koyu mavi, gri v.b. koyu renkler seçmelisiniz.Açık mavi ve pembenin pastel tonları tercihiniz olmalıdır.Buğulu gözlere hoş geldin diyeceksiniz.

Kahverengi Renk Gözler İçin Far Rengi Seçimi

imagesKahverengi gözleriniz varsa neredeyse far rengi sıkıntınız yok diyecek kadar azdır.

Kahverengi gözleriniz varsa mavi renk far kullanarak gözlerinizi öne çıkarmak  en doğru karar sizin için.

 

Mavi çeşitleri size çok yakışacak.

Lacivertle gözlerin alt kısmını çizin,Çizgi üzerine açık renk mavinizi sürün bu gece makyajınız için tercih edilen en iyi yöntemdir ışıl ışıl olan gözle sahip olacaksınız.Asker yeşili haki renk ile güzelliğiniz ortaya çıkacaktır.Her göz rengi bir başka güzeldir.

Kahverengi Gözler İçin Far Seçimi

Eşleriniz için harekete geçin…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.