Hamile Kalmak için Bitkisel Tavsiyeler

  • ALTERNATİFTIP
  • Hamile Kalmak için Bitkisel Tavsiyeler için yorumlar kapalı
  • 1.033 kez görüntülendi

Hamile Kalmak için Bitkisel Tavsiyeler

Şimdi dostlar sizlere 2 adet bitkisel kür tarifi vermek istiyorum. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bu kürlerin ilki soğan kürü, diğeri ise incir kürü.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımız bu iki kürü ardı ardına kullanır ise hamile kalma ihtimaliniz çok yüksek seviyelere çıkıyor.

Sizlere aktaracağımız ilk kür soğan kürü.

Malzemeler: 1 adet orta boy yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Hazırlanışı: Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin.

Not: Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Bu kürü 15 günden fazla uygulamak tavsiye edilmez. Soğan kürü sayesinde vajinal akıntı başta olmak üzere farklı nitelikte kadınsal hastalıkların önüne geçilir ve hamile kalmak için ilk engel aşılmış olur.

Şimdi ikinci aşamaya geçelim ve size incir kürünün tarifini verelim.

Malzemeler: 15 adet kuru incir ve yarım litre su.

Hazırlanışı: Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine 15 adet kuru inciri ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. 20 dakika dolduktan sonra ılık hale gelmesi için bekleyin ve daha sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden 15 dakika önce aç karnına için.

Not: Kuru incir kürü, iki kez 21 gün uygulanır ve her 21 gün tamamlandığı zaman 7 gün ara verilir. Toplam uygulama süresi 49 gün olmalıdır.

Bu yazı hamile kalmak için soğan kürü öneriler dua ne yapmalıyım ilaç ne yapmak gerekir en uygun dönem hap kür hacamat hamile kalmaya yardımcı kürler yarayan ilaçlar hazır mıyım en uygun pozisyon çalışanlar yardımcı besinler yiyecekler karar vermeden önce engel olan hastalıklar hamile kalmayı engelleyen şeyler artıran yöntem ne engeller zorlaştıran bitkiler istiyorum konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

gebe kalmak için şifalı bitkiler, aslan pençesi çoban çantası civanperçemi kürü, civan perçemi aslan pençesi çoban çantası, aslan percemı, aslan pençesi civan perçemi, gebe kalmak için kürler, civan perçemi gebelik, Aslan pencesi civan percemi coban cantasi, gebelik için bitkisel kürler, gebe kalmak icin bitkisel kürler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.