Hamile Kadınlar için Bitkisel Tavsiyeler

  • ALTERNATİFTIP
  • Hamile Kadınlar için Bitkisel Tavsiyeler için yorumlar kapalı
  • 842 kez görüntülendi

Hamile Kadınlar için Bitkisel Tavsiyeler

Hamilelik dönemi bütün kadınlar için beraberinde farklı zorlukları ve dikkat edilecek hususları ortaya çıkarmaktadır. Şimdi hamile kadınlara bu zorlu dönemde dikkat edilmesi gerekilen noktalar hakkında bilgi vereceğiz.

Prof. Doktor. Ahmet Maranki Çağla Şikel ile Alişan’ın sunduğu Show TV de yayınlanan ‘Her şey Dahil’ Programında hamile olanlar için de doğal ve bitkisel çözüm önerileri sundu.

– Her kadın evlenmeden ve hamile kalmadan evvel mutlaka Kozmik Beden Temizliği yapmalıdır.
– Mümkün olduğu kadar cep telefonunuzu ve bilgisayarları kullanmayın. Çalışan çamaşır makinesinin yanında durduğunuz zaman, oluşan manyetik alan doğmamış çocuğunuzun DNA’sını bozabilir. çocuğunuz sağlıksız, hastalıklı, engelli doğabilir .

– Konsantre yiyecekler, içecekler ve konserveler, cips gibi yiyecekler tüketmeyin.
– Beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Ağırlıklı olarak meyve ve sebze yiyin. Kırmızı et ve beyaz ekmekten uzak durun. Bunların yerine balık, tavuk, esmer ekmek tüketin.

– Hamile olanların süt içmesini önermiyoruz, kalsiyumu sütten değil sebzelerden almanız gerekir.
– Temiz hava solumak hamileler için çok önemlidir. Kapalı bir yerde çalışıyorsanız ya da bulunuyorsanız 2-3 saatte bir mutlaka temiz havaya çıkıp oksijen alın. Mümkünse hafta sonralarını şehir dışında havası temiz bir yerde geçirin.

– Preparatlar ve destek ürünlerini kesinlikle kullanmayın.
– Her ay ultrasona girmeyin. Ultrasona girmek de çocuğunuzun gelişimini olumsuz olarak etkileyecektir.

– Bol bol ayva yiyin. Ayva yemek çocuğunuzun hem güzel hem de sağlıklı olmasını sağlar.
– Bol iğde tüketin ve iğde ağacının etrafında dolaşın.

Bu yazı hamile kadınlar için okunacak dua çatlak kremi klasik müzik hadisi şerifler egzersiz hareketleri kan yapıcı yiyecekler saç boyası hamile kadınlara tavsiyeler nasıl davranılır muska maaş öpüşme cezalı oyun eşleri nasıl davranılmalı devlet yardımı hacamat yapılır mı hamile kadınlar  ilişkiye girebilir mi soda içebilir mi neler yemeli ne yapmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

gebelikte çağla yemek, gebelikte iğde yemek, ahmet maranki gebelik, ibrahim saraçoğlu gebelikte beslenme, gebelikte çağla yemek zararlımı, gebelikte igde, ahmet maranki nin gebelik önerileri, maranki gebelikte, ahmet maranki gebelikte beslenme, sütle yenmemesi gereken sebze maranki

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.