Gürkan Kubilay Yağ Eriten Solusitan Toz

  • DİYET
  • Gürkan Kubilay Yağ Eriten Solusitan Toz için yorumlar kapalı
  • 813 kez görüntülendi

Gürkan Kubilay Yağ Eriten Solusitan Toz

Zayıflama ve diyet konusunda uzman olan Gürkan Kubilay son dönemde yeni bir ürünle karşımıza çıktı. Zayıflama tozuda denilen solusitanı sizler için inceledik. Solusitan kullananlar ve kullanıcıların yorumları neticesinde ortaya böyle bir yazı

çıktı.

Solusitan nedir? Karides, yengeç ve istakoz gibi deniz kabuklularının kabularından elde edilen Solusitan yemeğinizdeki yağ moleküllerini tıpkı bir sünger gibi yemeğinizden emerek hazmedilmeden vücudunuzdan atılmasını sağlıyor.

Gürkan Kubilay Solusitan içerikli tozun normal olarak göbeğinizde, kalçalarınızda veya baldırlarınızda depolanacak olan yağ ile beraber vücuttan doğal yollardan atıldığını belirtti.

Solusitan içerikli LineaTabs, bugüne kadar kullanılan zayıflama ve kilo kontrolü için satılan ürünlerden tamamen farklı olan bir zayıflamaya yardımcı üründür.

Solusitan nasıl kullanılır? Kebaplar, kızartmalar, hamur işleri, işlenmiş etler, peynirler, margarin, kremalı ve soslu yiyecekler gibi yağlı yemek yiyeceğiniz öğünde 1 adet LineaTabs efervesan tablet kullanın.

• Solusitan Tableti 1 su bardağı soğuk suya koyun,
• Solusitan Efervesan tabletin suda tamamen erimesi için bekleyin,
• Yemekten önce veya yemek yerken için. Lineatabs gençlerin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. 15 yaşından küçüklerin kullanmaması gerekiyor! Lineatabs bir ilaç değildir. Avrupa GMP (iyi üretim uygulamaları) kurallarına göre üretilen bir gıda takviyesidir.

Solusitanın Yan Etkileri: Solusitan deniz kabuklularının dış kabuklarından üretildiğinden deniz kabuklarına alerjisi olan kişilerin bu ürünü kullanması zararlıdır. Ayrıca hamilelerin veya çocuğunu emziren annelerin kullanması sakıncalıdır.

Solusitanın Zararları: Yukarıda anlatılan yan etkilerinin haricinde klinik olarak tepit edilen hiç bir zararı yoktur. Çünkü Solusitan yağları kendine bağlayarak vücuttan dışarı atılmasını sağlar. Yani sindirim sisteminize karışmaz. Lineatabs kan şekerini etkileyen hiçbir madde içermez.

Ancak Diyabet hastası iseniz Lineatabs kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda var. Lineatabs kandaki kolesterolü azaltmaya yardımcıdır. Ancak kolesterolünüzü düşürmek için ilaç kullanıyorsanız Lineatabs kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Bu yazı solusitan nedir, solusitan nasıl kullanılır, solusitan zayıflama tozunun kullanımı zararları, gürkan kubilay yağ yakan toz solusitan fiyatı nerede satılır, solusitan kullananlar, solusitan kullanıcı yorumları, gürkan kubilay yağ yakan toz, solusitan fiyatı konusunda yazılmıştır.

solusitan zararları, lineatabs kullananlar, solusitan kullananlar, lineatabs zararları, lineatabs kullanan var mı, lineatabs solusitan zararları, solusitan nasıl kullanılır, lineatabs kullanan, solusitan kullanan var mı, lineatabs kullananların yorumları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.