Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm

Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm

Güneş lekeleri adını verdiğimiz cilt lekeleri türü, genellikle bahar ve yaz aylarında güneş ışınlarının etkisini en fazla hissettirdiği dönemde hassas ciltli kişilerde ultraviyole ışınlarının olumsuz etkisi sonucu görülmektedir.

Güneş lekelerinin nedenleri arasında en önemli neden budur. Güneş ışınları ciltte melanin pigmenti ni artırmakta ve bu da koyu lekeler olarak yüzde, omuzda boyunda ve dekolte bölgesinde yoğunlaşmaktadır.

Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm
Bir tutam maydanoz, bir fincan yoğurt ve çeyrek limon suyunu karıştırıp püre kıvamına getirin. Cildinize sürüp 30 dakika bekletin.

Bu uygulamayı haftada bir kere yapmanız yeterli olacaktır. Ancak güneş koruyucu krem kullanmayı unutmayın.

Haftada birde olsa peeling yapın yüzünüze ölü deriden kurtulun aşagıda verdiğim maske ciltteki lekeler için çok iyi geliyor.

Bu yazı güneş lekesi tedavisi, güneş lekesi kremi, güneş lekesini ne geçirir, güneş lekesi geçermi, güneş lekesine çözüm, güneş lekesi nasıl geçer bitkisel, güneş lekesine ne iyi gelir  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

güneş lekesini ne geçirir, güneş lekelerine ne iyi gelir, omuzdaki güneş lekeleri nasıl geçer, güneş lekeleri bitkisel nasıl geçer, güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesine ne iyi gelir, ahmet maranki güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi nasıl geçer bitkisel, güneş lekesi bitkisel tedavi, gunes lekelerine ne gecirir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz