Göz Nezlesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz Nezlesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz nezlesinden korunmanın en kolay yolu kullanılan el havlularına dikkat etmenizdir. Ayrıca hastalığın bulaşmaması için, maske takmanız, el temasında bulunmamanız önemle tavsiye edilir.

Tüm önlemlerinize rağmen göz nezlesi hastalığına yakalandıysanız, doktor kontrolü ile göz damlası almanız gerekmektedir. Eğer ki göz damlası kullanmak istemiyorsanız göz nezlesi için ne iyi gelir diyenlere bitkisel önerilerimiz de var.

Göz nezlesi için pratik bitkisel formüller
1- Bekletilmiş çayın içinde biriken bazı maddeler antiseptik işlevi gördüğü için bekletilmiş çay ile yapılan pansuman göz nezlesi için iyi gelir.

2- Papatya çayı hazırlanarak pamuk yardımıyla gözlere banyo yapılır.

3- Bir bardak kaynar suya 4 gram kuru gül konularak 10 dakika demlendirilir. Ilıdıktan sonra bu suyla gözlere banyo yapılır.

Bu yazı göz nezlesine ne iyi gelir, göz nezlesine iyi gelen bitkiler, göz nezlesine hangi bitki iyi gelir, göz nezlesi nasıl geçer, göz nezlesine evde bitkisel tedavi çay pansuman nasıl yapılır, göz nezlesine bitkisel çözüm tedavi şifalı bitkiler konusunda yazılmıştır.

göz nezlesine ne iyi gelir, göz nezlesine bitkisel çözüm, göz nezlesine bitkisel tedavi, göz nezlesine ne iyi gelir bitkisel, göz nezlesine bitkisel cozumler, cay pansumanı sedefe iyi gelirmi, göz nezlesine çay pansumanı, göz kanlanmasına ne bitki pansumanı iyi gelir, göz nezlesi için ne iyi gelir, güvercinde göz nezlesi çay iyi gelirmi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz