Göz Kanlanmasına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz Kanlanmasına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Vücudumuzun en hassas ve korunmaya muhtaç organlarından birisi olan göz farklı neden ve sebeplerle kanlanabilir. Bu tip göz kanlanması durumlarında herkes tarafından bilinebilicek ve kolayca uygulanabilicek bitkisel çözüm yolları ile göz kanlanması engellenmeye çalışılabilir. Ben de bu

yazımda göz kanlanmasına iyi gelen bitkileri ve kürleri toparlamaya çalıştım. Umarım işinize yarar.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir silme tatlı kaşığı göz otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içine pamuk batırılıp gözlerin üzerine kompres yapılır.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir silme tatlı kaşığı peygamber çiçeği katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içine pamuk batırılıp gözlerin üzerine kompres yapılır.

– Bir havanın içine iki adet iri diş sarımsak ile bir tatlı kaşığı toz şeker katılıp dövülmesinin ardından göz kapaklarının üzerine sürülerek gözler dinlendirilir.

– İki adet ayva yaprağı iyice yıkandıktan sonra nemli halde göz kapaklarının üzerine konularak gözler dinlendirilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir silme tatlı kaşığı hatmi çiçeği katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içine pamuk batırılıp gözlerin üzerine kompres yapılır.

– Bir miktar lahana yaprağı mikserden geçirilerek sıkıldıktan sonra elde edilen suyundan ikişer damla gözlerin içine damlatılır.

– Gözlerin içine ikişer damla limon suyu damlatılır.

-Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı asitborik katılıp erimesi için bir süre beklendikten sonra içine pamuk batırılıp gözlerin üzerine kompres yapılır.

– Havanda dövülerek toz haline getirilmiş olan bir tatlı kaşığı üzerlik tohumu ile bir adet yumurta akı iyice karıştırıldıktan sonra lapa haline getirilip göz kapaklarının üzerine sürülür.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir silme tatlı kaşığı hatmi çiçeği katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içine pamuk batırılıp gözlerin üzerine kompres yapılır.

Bu yazı göz kanlanmasına bitkisel çözüm, göz kanlanmasına iyi gelen damlalar, göz kanlanmasına iyi gelen bitkiler, göz kanlanmasına ne iyi gelir, göz kanlanması nasıl geçer bitkisel çözüm tedavisi, göz kanlanmasına ne yapmalı ne yapılır konusunda yazılmıştır.

göz kanlanmasına ne iyi gelir, goz kanlanmasiı nasıl geçer, göz kanlanmasına bitkisel çözüm, göz kızarıklığına ne iyi gelir, göz kanlanması bitkisel tedavi, bebeklerde göz kızarıklığına ne iyi gelir, bebeklerde göz kanlanmasına ne iyi gelir, goz kanlanmasina cay iyi gelir mi, göz kanlanmasına iyi gelen bitkiler, göz kanlanmasına çay iyi olurmu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz