Göz İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz iltihabı oluştuktan sonra tedavi gerektiren bir durumdur. Aksi takdirde iltihap yayılarak daha vahim sonuçlara neden olabilir. Bu yazımızda göz iltihabına iyi gelen bitkisel çözüm yollarından bahsetmek istiyorum. Farklı malzemelerle hazırlanan 3 adet bitkisel tedavi yönteminden istediğinizi

deneyebilirsiniz.

Malzemeler: 4 bardak kaynak su ve 1 çay kaşığı sofra tuzu.
Hazırlanışı: Dört bardak suyun içine sofra tuzunu ekleyin ve tuz eriyene kadar karıştırın. Ardından gözünüzü bu su ile yıkayın. Bu işlemi günde 3 kez tekrarlayın.

Malzemeler: 4 bardak su, 1 çorba kaşığı çay, 1 çorba kaşığı kuru nane.
Hazırlanışı: Dört bardak suyun içine çayı ve kuru naneyi ekleyerek bir taşım kaynatın. Ardından süzün ve posasını göz kapaklarınızın üzerine koyun. On beş dakika bu şekilde bekleyerek ardından ılık su ile gözlerinizi yıkayın.

Malzemeler: 4 bardak su, 50 gram meyan kökü.
Hazırlanışı: Meyan kökü ve suyu karıştırıp on beş dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve günde 3 kez bir çay bardağı bu karışımdan için.

Bu yazı göz iltihabına ne iyi gelir, göz iltihabına iyi gelen bitkiler, göz iltihabına bitkisel çözüm, göz iltihabına bitkisel tedavi damla, göz iltihabı nasıl geçer, göz iltihabına ne iyi gelir tedavisi bitkisel çözüm çay, göz iltihabı nasıl tedavi edilir temizlenir konusunda yazılmıştır.

göz iltihabına ne iyi gelir, göz iltihaplanmasına ne iyi gelir, Göz iltihabına iyi gelen şeyler, göz iltihaplanmasına bitkisel çözüm, göz iltihabına bitkisel çözüm, göz iltihabi nasil gecer, bebeklerde göz iltihabı nasıl geçer, göz iltihabına iyi gelen bitkiler, göz iltihabına çay, göz iltihabı evde tedavi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz