Göz Altı Morlukları Tedavisi

Göz Altı Morlukları Tedavisi

Göz Altı Morlukları Tedavisi

Göz altı morluklarınız var ve bununla başa çıkamıyorsunuz.Göz altı morluklarınız var çünkü göz altı damarlarınız genişlemiş, sabahları yorgun gösteren  göz altı morluklarız var çünkü buna sadece pigmentasyon bozukluğunuz sebep oluyor.Pigmentinin görevi deriye rengini vermektir ve sizin göz altı morluklarınızda bu melanin pigmentinin normalden fazla salgılanmasıyla oluşuyor.Eğer esmerseniz bu durum esmerlerde daha belirgin bir hal alıyor.Her gün göz altı morluklarınızı kapatıcılarınızla kapatmaktan bıkmış olmalısınız ve böyle hissediyorsunuz artık usanç verici bir durum olmaya başladı ve sizde kurtulmak istiyorsunuz.Kapatıcılarınız toplanma ve haliyle çigilenme yapıyor heleki birde teninize uygun kapatıcı bulamadıysanız artık bu durum çekilmez oluyor.Bu durum sizin yüz kombineniniz bozuyor.Olduğundan yaşlı gösteriyor.

Göz kapağı estetik ameliyatında orta yaş veya daha yaşlı kişiler göz altı morluklarının bulunduğu bölgede yağ torbacıklarının aldırp yer değişikliği yaptırdıkları zaman o bölgede renk değişimi oluyor ve renginiz açılıyor.Eğer yaşınız bu estetik ameliyaa uygun değilse siz lazer yöntemini öneriyoruz.

Göz Altı Morlukları Lazer Tedavisi

Göz altı morluklarınız

  • Profraksiyonel / Fraksiyonel Lazer: Göz altımorlukluklarının  tedavisiyle birlikte  ciltdinizdeki çöküntüleri ve kırışıklıkları yok etmek  için  tercih sebebi olan lazerli tedavi yöntemidir.3 aylık zaman dilimi isteyen bir tedavi yöntemidir.Her ay bir seans uygulanarak tedavi devam eder.Peeling tedavinizin ikinci ayında tedaviye destek amaçlı kullanılarak tedaviye güç verir. Profraksiyonel / Fraksiyonel Lazer tedavisi tedaviyle birlikte geçici yanmalara ve pullanmalara sebep olur tedavi sonrası bir şey kalmaz.
  • Erbium Lazer Tedavisi:Bu tedavi yöntemibir nevi resurfacing  tedavisidir. Erbium Lazer Tedavisi  uygulamasıyla göz kapaklarınıza lokal anestezi uygulanarak uyuşturularak yapılır. Erbium Lazer Tedavisi  uygulamasından sonra 5 gün kadar göz kapaklarınızda ödem  ve kızarıklıklar oluşur. Bu zaman zarfında evden çıkılmamakta fayda vardır ve olabildiğincede gözlerinizi yormamanız gerekmektedir. Göz kapağınız pembe renk alır ve bu renk bir ay sonunda orijinal renginize döner.Sadece bir seansla gözaltı morluklrınızdan kurtulduğunuz yöntemdir.
  • Q-Switched Nd YAG Lazer Tedavisi Yöntemi:Cildinizin  rengini açan lazer tedavisi yöntemidir. Q-Switched Nd YAG Lazer Tedavisi Yöntemi Uygulaması sonrası oluşan kızarıklıklar bir kaç saat kısacık zaman zarfında iyileşir. Q-Switched Nd YAG Lazer Tedavisi Yöntemini tercih ederseniz sıcak duş almaktan kaçınmalısınız,temizleyicileriniz alkollü olmamalı,ve güneş kremlerinizi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Dört mevsimde uygulanabilen bir lazer tedavi yöntemidir.

Lazer tedavisi yöntemlerine başvurmadan size hangi yöntemin uygulanmasının uygun olacağını uzmanınıza mutlaka danışmalısınız.Sevgilerle…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler:

Yorum Yaz