Göz Ağrısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Göz Ağrısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki sürekli şekilde göz ağrısı problemi yaşayan biriyim. Eminim ki bunda en büyük etken bilgisayar, tv gibi elektronik eşyalar.

Neyse sözü fazla uzatmadan göz ağrısı için kullandığım bitkileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu şifalı bitkiler sayesinde sizde göz ağrısına kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Göz ağrısının bitkisel tedavisinde kullanılabilicek şifalı bitkiler Kişniş, Gül, Hindistan cevizi , Soğan, Hamame, Papatya bitkisidir.

– Kişniş kökü suda kaynatıldıktan sonra süzülür ve gül suyu ile karıştırılır. Tedavi süresince hazırlanan sıvı ile sık sık göz banyosu yapılır.

– Hindistan cevizi ezildikten sonra soğan suyu karıştırılarak merhem kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan merhemden, kompresten sonra göz kapağına sürülür.

– Hamamenin yaprakları suda kaynatılır. Sıkılarak elde edilen lapa gözün üzerine ılık olarak konur. Arta kalan sıvıdan, tedavi süresince göz banyosu yapılır.

– Tedavi süresince papatya suyu ile göze sık sık pansuman yapılır.

Bu yazı göz ağrısına ne iyi gelir, göz ağrısına ne yapmalı, göz ağrısına iyi gelen dua, bitkisel çözüm, göz ağrısına iyi gelen bitkiler şeyler, göz ağrısı nasıl geçer giderilir tedavisi nasıldır göz ağrısına bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

göz ağrısına ne iyi gelir, göz ağrısına hangi pansumanlar iyi gelir, göz ağrısına bitkisel çözüm, sapkali kizlar, göz ağrısı için bitkisel çözüm, göz ağrısına iyi gelen pansumanlar, göz ağrısı ne iyi gelir, yaşlılarda göz ağrısına ne iyi gelir, göz acısına ne iyigelir, Göz ağrısına hangi bitkiler iyi gelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz