Görsellerle Gülümse

Görsellerle Gülümse

Görsellerle Gülümse

Keyifle bakacağınızı düşünerek hazırladığımız görselleri sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Amacımız güzel insanımızı gerçekçi dünyanın stresinden bir nebze de olsa koparıp o güzel yüzünüzün gülümsemesi..

Birazcıkta olsa yüzünüzde huzur ifadesi görebilirsek amacımıza ulaşmışız demektir.

Değerli ziyaretçilerimiz bir yandan masumiyetin resmi bebek resimlerini izleniminize sunarken bir yandan mizahi karikatürlerle gülümsemeniz için bir resim galerisi oluşturduk.

Gülümsemek kişiden kişiye farklılık gösteren bir olgudur. Birimizin kahkahalarla güldüğü bir olaya diğerimiz hiç gülmeyebilir hatta daha da ötesi kızabiliriz. Yalnız şu bilinmelidir ki gülümseme insanın psikolojisini değiştiren bir olgu olmaktan ziyade insan ruhunda öyle etkilere sahiptir ki insan gülümseme esnasında metabolizmasıyla olumlu yönde etkileşim içine girer. Gülümsemeyle birlikte mutluluk hormonu paralel doğrultuda ilerlediğinden ruhi yönden bakılınca insanın kendini daha iyi hissetmesini sağlar.

Görsellerle Gülümse

Bu yüzden insanlar gülümsemek için nedenler arar durur , kendisini gülümseten her şeyden memnun kalır ve hep gülümseme arayışı içerisine girer.

Görsellerle Gülümse yayınındaki amaçta sizlere huzur ,neşe ,mutluluk  kaynağı olabilecek görüntüleri sunabilmek. Böylece yapılan bu çalışmadan hoşnut olmanızı sağlamak sağlığınız yönünden oldukça iyi ve fayda sağlayacak.

Gülümseme ruh halinizde duygusal değişiklikleri önemli ölçüde tetikleyecek. Kendinizi daha iyi hissetmenize zemin hazırlayacaktır.

Keyifli seyirler.. dileriz…

Masumiyet

Masumiyet

Huzur

Huzur

Tatlı

Tatlı

Rahatlık

Rahatlık

Sevgi

Saf Sevgi

İlk adım

İlk adım

Güzellik

Güzellik

Güven

Güven

Keşfetme

Keşfetme

Kuzucuk

Dokunmayın kuzucuk

Arayış

Beni bul anne

Prenses

Prenses

Sevsinler

Sevsinler

Beyazın çoşkusu

Beyazın coşkusu

Uyku

Uykuya doyamam asla

acıktııııımani haberaşkben böyle mutluyumciddiyetelmanın faydalarıerkeklerevvetfırsatha ha haaaahaklıhep yemek hep yemekherkese lazımheryerde benitirafkalplerkankana sahip çıkkomikkurtulamamakmesajmunzur seninanamyano tatlı gülüşte ne öyleolamazparacıprofilde benrejimseni yaramazsevgilim olurmusunşaşkıntlturkuaz elmalarunut gitsinunutkanyeni çıktım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler:

Yorum Yaz