Göbek Eriten Egzersizler

Göbek Eriten Egzersizler

Bu yazı göbek eriten hareketler ve egzersizler hakkında yazılmıştır.

Mekik hareketi: İşe sabah ve akşam ellişer kez mekik çekerek başlayabilirsiniz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

Sopalı hareket: Enseye koyulan bir sopa yardımıyla sağa ve sola dönerek yapılan bu hareket karnınızın yan tarafındaki kasların şekillenmesine ve göbeğinizin erimesine yardımcı olur.

Yan mekik: Yan kaslar ve bel kasları için belki de en yararlı hareket bu. Önce sağa doğru yatın. Sağ elinizi sağ kulağınızın üstüne değercesine yaklaştırın. Sol elinizi belinizin sol tarafına sol dirseğiniz gelecek şekilde yerleştirin. Sol elinizle belinizin sağındaki kasları hafifçe tutun. Hızla sağ kolunuzu ve sağ ayağınızı birbirine doğru yaklaştırın. 60 kez tekrarlayın.

Popo hareketi: Önce sol diziniz üstüne yatıp ayaklarınızı dik koyup rahat bir şekilde ayağınızı kayırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp aşağı indirin. Bu sırada dizinizi fazla bükmeyin. Daha sonra aynı hareketi yine sağ diziniz üstünde dayanarak yapın. Bu hareketi de en azından 30-40′ar kez yapmaya gayret edin. Popo ve çevresindeki yağ dokusunu azaltır.

Yanlara esneme: Bu harekette önce hazır oldaki gibi dimdik duracaksınız. Sonra hızla sağa ve sola doğru esneyebildiğiniz kadar, dikliğinizi bozmadan esneyeceksiniz. En azından üç dört dakika hızlı bir şekilde yapmaya gayret edin. Baş dönmesi, çok yüksek tansiyonu olanlar için de uygun bir hareket olmayabilir.

Bu yazı göbek eriten hareketler, göbek eritme hareketleri, göbek yağları nasıl eritilir, göbek yağlarından kurtulma, karın yağlarını eritme, karın yağı eritme, karın yağları nasıl eritilir, göbek inceltme hareketleri, göbek inceltme hareketleri resimli konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

karın yağlarını eriten egzersizler, göbek yağlarını eriten hareketler, sopa ile yapılan egzersizler, gobek eritme hareketleri, karın yağlarından kurtulma egzersizleri, karın yağlarını eriten hareketler, Göbek Eriten Hareketler, karın yağı eritme hareketleri, göbek yağlarından kurtulma egzersizleri, göbek eriten egzersizler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz