Glitter Tears Nasıl Kullanılır

Glitter Tears Nasıl Kullanılır

Gözleri belirginleştiren ve yoğun bir göz makyajı olan Glitter Tears yeni ve uygulaması oldukça kolay olan ışıltılı gözyaşı trendi olarak bilinmektedir. Yapılması oldukça kolay olan bu makyajı temizlemek biraz zordur. Glitter Tears ile farklı bir tarz yaratarak kendi stilinizi oluşturabilir, aynı zamanda dramatik bir görünüm ve nüde dudaklar ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Glitter Tears ile sadece tek bir renkte sim kullanma gibi bir kural yoktur. Birden fazla sim rengini bir arada kullanarak dramatik bir görünüm kazanılabilmektedir.

Glitter Tears Trendi

Önceki yıllarda gözlerde buğulu bir etki yaratmak için kullanılmakta olan dumanlı göz makyajının yerini günümüzde çok daha etkili olmakta olan Glitter Tears trendi almış bulunmaktadır. Bu trend pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sim uygulaması ile yapılmakta olan Glitter Tears uygulaması tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlayarak gündüz güneşin etkisi, gece ise ışıkların etkisi ile makyajın uygulanış şekline bağlı olarak bazen dramatik bir görünüm bazen de belli belirsiz bir görünüm elde etmenizi sağlamaya yardımcı olur. Sim miktarını ve sim renklerini kıyafetiniz ve bulunacağınız yere göre kendinize en uygun şekilde belirleyebilirsiniz. Makyajın tamamlanması ve uyum sağlaması için gözlerin ön planda tutulmasına önem verilerek çok az bir miktarda allık ve nüde bir ruj yeterli olacaktır.

Glitter Tears Nerede Ve Nasıl Yapılır

Glitter Tears uygulamasını pek çok kuaförde yaptırabileceğiniz gibi aynı zamanda kendi evinizde kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Glitter Tears görünümü elde etmek için, ilk olarak öncelikle birkaç damla göz bakım serumunu az bir miktarda sim ile karıştırıp göz altına parmak uçları ile nokta nokta olarak uygulamak gerekmektedir. Daha sonra hafif bir ters üçgen görünümü oluşturabilmek için işaret parmağı ucu ile şekillendirmek uygulamayı gerçekleştirmek için yeterli olmaktadır. Gözlerinizin etrafında sim yerine ışıltı olmasını isterseniz sim kullanmadan ışıltılı eyeliner veya ışıltılı göz farları kullanarak bu görünümü kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Glitter Tears uygulaması makyaj yoğunluğunu gözlerinizde toplayarak ve gözlerde ışıltı vererek gözlerinizi ön plana çıkartmaya yardımcı olmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.