Genital Estetik Operasyonları

Genital Estetik Operasyonları

Normal doğum dediğimiz vajinal doğum sonrasında kadınların bir kısmında vajinal esneme söz konusu olabiliyor. Vajinal esneme çiftler arasında cinsel sorunlara sebep olduğundan genital estetik ameliyatları ile bu

sorunlar giderilebiliyor.

Kadınlar neden genital estetik yaptırmak istiyor
Kadınlar arasında kendi bedenlerinden memnun olmamak yaygındır, hatta cinsel organlar içinde söz konusudur memnun olmamak. Özellikle genital organlardaki fiziksel sorunlar dolayısıyla cinsel tatminsizlik ve mutsuzluk ilişkileri zorlayabiliyor. Bunun sebebi ise, vajinal doğum esnasında vajina dokularında gerilme ve esneme, doğum sonrasında ise kesinlikle önceki haline gelmemesidir. Elbette önce jinekoloji, üroloji ve psikoloji uzmanlarının muayene, gerekli tetkikler ve konsültasyonları sonrasında ameliyata karar veriliyor.

Cinsel fonksiyonla genital estetik arasında bir bağlantı varmı
Erkeklerde cinsel fonksiyonlar gerekli ereksiyonun oluşması ve cinsel ilişkinin devam etmesidir. Bunun penis boyu ile alakası yoktur. Hatta sperm üretimi, spermlerin yapısı ve sayısının da penis boyu ile ilgisi yoktur. Genital estetik ameliyatları kadın ya da erkekte kişiye psikolojik rahatlama sağlamaktadır.

Bu yazı genital estetik nedir, genital estetik nasıl yapılır, genital estetik ameliyatı ne kadar fiyatı, genital estetik operasyonu videosu izle konusunda yazılmıştır.

genital estetik nedir, genital estetik fiyatları, vajinal estetik video

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz