Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Büyük gün geldi gelecek. Makyajınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bir kadının evlendiği gün hayatındaki en önemli anlardan

biridir.

Elbette o gün çok güzel ve alımlı olmak, yıllar yılı bakılacak fotoğraflarda da haliyle güzel çıkmak isteyecektir. Onu mutlu eden bir eşin yanı sıra kişiliğine ve tarzına uygun bir gelinlik, uygun bir saç modeli ve makyajı, mutluluğunun dışa vurumu olarak büyük önem taşır. Bu yüzden gelin makyajı gerçekten çok önemli. Aşırı olması gelinin masumiyetine ve tazeliğine gölge düşürebilirken yetersiz ve ortam düşünülerek yapılmaması (ışığın önemi, hava sıcaklığı) neticesinde makyaj hemen uçabilir ve gelin sürekli makyaj tazeleme derdine düşer.

Bizden size birkaç öneri
-Önceden mutlaka prova yapın. Size makyaj uygulayacak olan makyözün kullandığı malzemeleri öğrenin. Gerekirse kendi malzemelerinizi yanınızda getirin.

-İşi uzmanına bırakmak en iyisi olabilir ama unutmayın ki insanı en iyi tanıyan yine kendisidir. Düzenli olarak kendinize makyaj yaptığınıza göre ne sevip sevmediğiniz konusunda kararlı davranın ve baştan ne istediğinizi belirtin. Yani genel havayı, nasıl görünmek istediğinizi paylaşırsanız makyözün işi de kolaylaşacaktır.

-Sakın boyun ve göğüs bölgenizi unutmayın. Makyajlı bir yüzle boyun ve göğüs kısmı arasında birkaç ton rek farkı olur- korkunç bir görüntü.

-Eğer makyajınızı kendiniz yapacaksanız, birkaç ay öncesinde gelinlik modelleri ve genel evlilik hazırlıkları ile ilgili dergi karıştırırken mankenlerin makyajlarına da dikat edin. Beğendiğiniz bir tarz olursa resmi saklayın ve örnek olarak kullanın. (Dilerseniz örneği makyöze de gösterebilirsiniz).

-Kalıcı, su bazlı ve suya dayanıklı ürünler kullanmaya gayret gösterin. Unutmayın ki düğün maceranız büyük ihtimalle sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar de devam edecek. Günün heyecanı, hava koşulları, yaşadığınız duygusal anlar makyajınızın dayanıklılığı konusunda gerçek bir test! Yani akmayan maskara ve ruj üstüne mutlaka sabitleyici bir parlatıcı kullanın.

Bu yazı gelin makyajı nasıl yapılır, gelin makyajı nasıl olmalı, düğün makyajı nasıl olmalı, düğün makyajı nasıl yapılır izle, gelin makyajının püf noktalarıgelin makyajının sırları yapılışı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

makyaj yapılışı izle, gelin makyajı yapılışı izle, gelin saçı yapılışı izle, gelin makyajı nasıl yapılır izle, gelin makyajı modelleri yapılışı izle, gelin makyaj yapılışı, en güzel makyaj yapılışı, ematox bagırsak temizleyici, barbie oyunları, 20lik diş geniz akintisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz