Gastor Şurup Nasıl Kullanılır, Fiyatı Nedir?

  • Genel Sağlık
  • Gastor Şurup Nasıl Kullanılır, Fiyatı Nedir? için yorumlar kapalı
  • 910 kez görüntülendi

Gastor Şurup Nasıl Kullanılır, Fiyatı Nedir?

Birçok sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan ve zengin içeriği sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteren gastor şurup, erişkin, yetişkin ve ileri yaş grubundakiler tarafından kullanılabildiği gibi ayrıca çocuklarda da kullanılabilmesi söz konusu olabilmektedir. Başta ülkemizde olmal üzere birçok ülkelerde satış rekoru kıran gastor şurup, mide ekşimesi rahatsızlığında, karın ağrısı rahatsızlığında, asit yetersizliği probleminde, kuru öksürük probleminde, çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen ses kısılmalarında gibi sağlık sorunları tedavisinde kullanılmaktadır.

Gastor Şurup Kullanımı Nasıldır?

Kolay bir kullanım tarzına sahip olan gastor şurup, uzmanlar tarafından da vurgulandığı üzere temel öğünlerde ve uyumadan önce veya uzman tarafından tavsiye edilen 10 ml oranında kullanılması söz konusudur. Uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere, kullanılmadan önce gastor şurup şişesinin çalkalanması da söz konusu olmaktadır. Günlük olarak kullanılması söz konusu olan gastor şurup, kullanımında mutlak olarak doktor tavsiyelerine ve uyarılarına harfiyen uyulması, ilacın olası yan etkiler göstermemesi açısından önem arz etmektedir.

Gastor Şurup Olası Yan Etkileri Söz Konusu Mudur?

Ciddi yan etkileri söz konusu olmayan gastor şurup, uzman tavsiyesi dahilinde kullanılması önem arz etmektedir. İlacın daha hızlı etkili olabilmesi açısından günlük gereğinden yüksek miktarda alınmasının fayda sağlamasının söz konusu olamayacağını, aksine bazı yan etkilere neden olabileceğini belirtmekte fayda görmekteyiz.

Gastor Şurup Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tedaviye destek amaçlı olarak kullanılan gastor şurup, belirtilen dozajın aşılmamasına özen gösterilmelidir. Gastor şurup ilgi alanına giriş yapan sağlık problemlerinin halen etkisini devam ettirmesi durumunda hemen ilgili doktora başvurulmalıdır. Gastor şurup olası yan etkilerine maruz kalınmaması ve sağlığın riske atılmaması açısından, ilaç kutusu üzerinde belirtilen son kullanma tarihi aşılmamalıdır. Gastor şurup, çocukların ulaşamayacağı ortamda muhafaza edilmeli ve serin bir ortamda bulundurulmalıdır. Ayrıca, gastor şurubun ısı kaynaklarının yer aldığı ortamlardan uzak tutulmasında fayda bulunmaktadır.

Gastor Şurup Gebelik Dönemi İçerisinde Kullanılabilir Mi?

Gastor şurup, gebelik ve çocuk emzirme dönemlerinde kullanılmadan önce, bebek sağlığı açısından ilk olarak ilgili doktora başvurulması ve doktorun uygun görmesi durumunda, gastor şurubun kullanılması gerekmektedir. Olası yan etkilerinin minimum düzeyde olduğu gastor şurup, kullanım miktarı aşılmadığı takdirde, gebelik dönemi ve çocuk emzirme döneminde de kullanılabilmesi söz konusu olabilmektedir.

Gastor Şurup Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Sadece reçeteli olarak yazılan gastor şurup, 2018 yılı itibariyle eczaneniz üzerinden Katma Değer Vergisi de dahil olmak üzere 42.90 tl üzerinden tercihiniz doğrultusunda kredi kartınız ile veya nakit olarak satın alabilmektesiniz. En etkili şurup türlerinden olan gastor şurup kullanmak açısından ilgili sağlık sorunlarına maruz kalmanız durumunda doktora başvurup, doktorunuzun uygun görmesi durumunda gastor şurup kullanabilmekte ve kısa süreçler içerisinde etkin sonuçlar alabilmektesiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.