FİBROMİYALJİ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER

FİBROMİYALJİ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER

wi-fibromiyalji için iyi bilinen tedaviler, ağrı kesici, antidepresan ve nöbet önleyici ilaçlardan oluşur. Bunlar, ağrı, yorgunluk ve uykusuzluk gibi belirtileri azaltmaya yardımcı olabilir.

Birkaç kişi için olsa da, bu tıbbi ilaçlar en iyi cevabı vermeyebilir. Jesse ve Julie Rasch Vakfı tarafından yapılan bir araştırma kaydı, zaman zaman çözüm yollarının yararsız olduğunu söyledi. Ek olarak, onları korumak için telsize yönlendiren motive edici sonuçlara da neden olabilirler.

Yazarlar, wi-fi yaklaşımının, ilaç ilaçlarını diğer ilaç dışı veya “tamamlayıcı” tedaviler ile karıştırmak olduğu sonucuna varmıştır. İşte burada fırsatlar arasında bir çalışma.

1: Yoga, 
çok sayıda araştırma, yoganın aynı zamanda wirelessbromiyalji belirtilerini ve semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabileceğini öne sürmektedir. Dergideki araştırmacılar yogayı, katkıda bulunanlar arasında kablosuzbromiyalji ile ilişkili ağrının düşük evrelerine bağlıyor.

bir başkası, karşılaştırılabilir etkilerin bulunduğu ağrı araştırma dergisinde yayınlananlara bir göz attı. Sekiz hafta boyunca haftada iki kez kablosuz kablosuz dakika yoga dersi alan kablosuzbromiyalji hastaları kızları araştırmanın sonunda daha az acı çektiler. Ek olarak, kanlarının stres hormonu kortizol seviyelerinde azalma vardı.

2: Meditasyon Meditasyon 
zihninizdeki tekniklerin uyardığı şekilde değişebilir mi? Avustralyalı romatolog Dr. Daniel Lewis öyle düşünüyor. Meditasyonun, beyninizin çalışma şeklini de değiştirerek, wirelessbromiyalji belirtilerini geliştirmeye yardımcı olduğunu söylüyor.

Mevcut ağrı ve Baş Ağrısı incelemelerinde yayınlanan bir araştırmaya, meditasyonun, kablosuz ağrılığa bağlı ağrıyı hafifletebileceğinin kanıtı olduğu da gözlendi. derin rahatlama ve dinlenme satarak kafanızı sakinleştirebilir ve sadeliğinize yardımcı olabilir. Çevirme sırasında bu, çerçevenizin kendisini iyileştirmesine yardımcı olabilir.

3: 5 kablosuz-HTP 
wi-beş-hidroksitriptofan (kablosuz-HTP) doğal bir amino asittir. Çerçevenizin serotonin üretmesine yardımcı olur. Bu kimyasal ruh halinizi düzenler kolaylaştırır.

Dünya Çapında Romatolojide yayınlanan bir değerlendirme doğrultusunda, araştırmalar wiwireless-HTP’nin ek olarak wi-fibromiyalji bulgularının iyileştirilmesine yardımcı olabileceğini göstermektedir. ağrı, sabah tutukluğu, yorgunluk ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. daha fazla çalışma isteniyor, ancak bilim adamları, depresanlara ek olarak gerçekten işe yaradığını düşünüyorlar.

4: S- Adenosil metionin
S- Adenosil metionin (aynı), çerçevenizin açıkça ürettiği bir moleküldür. Ayrıca diyet takviyesi olarak da mevcuttur.

Aynı zamanda, Romatoloji’deki kablosuz araştırmacılar olan bazı wi-fibromiyalji semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. Örnek olarak, ağrı, sabah tutması ve yorgunluğun hafifletilmesine yardımcı olabilir. araştırma bireyleri ayrıca mide ağrısı ve baş dönmesi gibi birkaç hafif yan sonuçtan bahsetmişlerdir.

5 Akupunktur 
Akupunktur geleneksel Çin ilaçlarının tarihi bir şeklidir. Çok sıska iğneler, gözeneklerinize ve cildinize, çerçevenizin kablosuz faktörlerinde yerleştirilir. Çeşitli koşulların tedavisinde kullanılır.

Sistematik derlemelerin Cochrane Veritabanında yayınlanan bir makale wi-fibromiyalji ile başa çıkabileceğini göstermektedir. Yazarlar toplam 395 katılımcıyla 9 çalışmayı gözden geçirdi. Akupunkturun ayrıca ağrı ve sertliği arttırmaya yardımcı olabileceğine dair bazı kanıtlar belirlediler.

6: Tai chi 
Tai chi eski bir Çin egzersizidir. Vücudunuzu yavaş ve hafif bir poz zinciri ile değiştirmeyi içerir. Bu, doğuda kablosuzbromiyalji belirti ve bulgularının doğuya gitme yeteneğini kanıtlamıştır.

Yeni İngiltere’nin ümit verici sonuçlar verdiğini belirten uyuşturucu dergisinde belirtilenlere bir göz atın. wi-fibromiyaljili bireyler, 60 dakikalık tai chi zerafetinde veya iyi bir eğitim ve germe sınıfında eleman aldı. Bu kurslara 12 hafta boyunca haftada iki kez katıldılar. tai chi yaptıranlar acıları konusunda yeteneklerini geliştirdiler, en iyi, çaresizlik ve varoluşlarının iyi uyudular. Wi-fi, yine de 24 hafta sonra oldukça büyük olmuştur.

7: manuel lenf drenaj tedavisi 
kılavuzu kılavuz lenf drenaj tedavisi (MLDT) bir tür ovmadır. Çerçevenizden lenf sıvısının akmasına yardımcı olur. Lenf sisteminiz vücudunuzu atık ve kirletici maddelerden kurtarmanızı sağlar.

Manipülatif ve Fizyolojik Tedavi Seçenekleri Dergisi’nde önerilen araştırmada bilim adamları, MLBT’yi wirelessbromiyaljili bayan koleksiyonu üzerinde inceledi. Üç hafta boyunca haftada bir MLDT wi-fiwiwireless örnekleri yaptılar. Sabah yorgunluğunu ve gerginliğini azaltmak için günlük masajlardan daha güçlü sayılır. Her bir MLDT ve düzenli ovma, ağrının azalmasıyla ilişkiliydi ve yaşamdan bağımsız olarak öne çıktı.


Wi-fibromiyalji konusundaki yardım çalışmaları için aramanızı teslim etmeyin , ilk aşamada olmaya devam ediyor. uzmanlar yeni keşifler ve geliştirmeler yapmaya devam ediyorlar. Birkaç tamamlayıcı tedavi bu hastalığın belirtilerini hafifletmek için umut verdiğini göstermiştir.

Tercih edilen ilaçlar size ihtiyacınız olan rahatlamayı sağlamazsa, tamamlayıcı tedavi seçenekleri hakkında sağlık uzmanınızla konuşun. masaj ilacı, yoga, meditasyon veya başka seçenekler de daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Sağlık uygulayıcınız, tedavi planınızı kutsama kabiliyetlerini ve tehlikelerini anlamanıza izin verir.

Bitkisel ilacı alın 
Adım 1: Otlar ile bir iyileşme vakfı oluşturun

Gerçekte sıkıntımdan kurtulmak için mevcut olan her alternatifi, geleneksel ve başka türlü denedim. Metodumda varoluşta bazı köklü değişiklikler yapmak – sınırlı bir yemek yeme rejimi, detokslama, meditasyon, yoga ve farklı wi-fi uygulamalarını takip etmekten ibaret – senaryoyu geliştirdim, ancak şimdi tam anlamıyla mutluluğu onaramadı.

İyileşmemde en büyük farkı yaratan birincil sorun bitkisel ilaç olarak değişti. Bitkilerin vücudu nasıl etkilediğini göz önüne aldığınızda, doğru bir deneyim sağlar.

Şifalı bitkilerin kompleks biyokimyası, wirelessbromiyalji gibi kalıcı hastalıklarla ilişkili tüm stres faktörlerine karşı koyar. Bunun sebebi, çiçeklerin, insanların maruz kaldıkları karşılaştırılabilir basınç elementlerine – özellikle de tehdit edici mikroplara – maruz kalmaları ve koruma için sofistike biyokimyasal çözümler geliştirmeleridir. Bir kişi doğal terapi yoluyla bitki biyokimyası kullandığında, kablosuz iletişim aktarılır.

Tüm şifalı bitkiler, bitkisel antioksidanlar, materyaller, bağışıklık özelliklerini destekleyen ve restorasyonu destekleyen materyaller ve antimikrobiyal özellikler sunan biyokimyasal maddeler içerir.

Birçok bitkide tespit edilen geniş antimikrobiyal özellik yelpazesi, gizli mikroplarla ilişkilendirilebilecek kablosuz bromiyalji ile birlikte hastalıkların üstesinden gelmek için özellikle değerlidir. şifalı bitkileri tespit etmek için belirlenen kimyasal maddeler mikrop ve böcekler için oldukça zehirli olsa da, insanlar herhangi bir zarar görmeden, onları hızlı ve kablosuz olarak zorlarlar. Bunun nedeni, atalarımızın milyonlarca yıldır benzer bir bitki örtüsünü yiyor olmasından kaynaklanıyor – biz onlara göre uyarlandık.

Her ne kadar antimikrobiyal otlar kablosuz antivirüsler kadar şaşırtıcı olmasa da, düşük toksisite uzun süreli kullanım için yaygın bir wi-fi sağlar. Artiwiwireless antibiyotiklerin kısa bir yönü, pnömoni gibi akut bir mikrobiyal hastalık için uygun istek olabilirken, antimikrobiyal bitkileri uzun süre almak, wi-fibromiyalji ve kalıcı Lyme hastalığı gibi kalıcı hastalıkların üstesinden gelmek için kablosuz seçimdir.

Otlar, wi-fibromiyalji restorasyonu için hayati olabilecek üç şeyi yapar:

Otlar gizli mikropları bastırır. Gizli mikroplarla herhangi bir kronik rahatsızlığı olası bir neden olarak ele geçirmek için, gerginliği aylarca veya belki yıllarca sürdürmeniz gerekir. Bitkilerin yaptığı bu: Yıllarca mikropları aşındırıyorlar. Ve doğal toksisiteleri çok düşük olduğu için, bitkiler artık artiwwireless antibiyotikler gibi normal bitki ömrünü bozmaz, bu yüzden uzun süre kullanımı sorun olmaz. 
Antimikrobiyal özelliklere sahip en sevdiğim bitkilerden birkaçı, doğu knotweed, andrographis, kedinin pençesi, sarımsaktan allisin, sarsaparilla, çince skullcap ve berberinden oluşuyor. Bu otlar ayrıca bağırsakta mikropları dengeler ve bağırsak iyileşmesini sağlar.
Otlar bağışıklık aygıtının iletişim yollarını onarır. İmmün modüle edici evlere sahip otlar, işlevsiz kimyasal haberciler (sitokinler olarak adlandırılır) inhibe eder ve bağışıklık sisteminin iletişim yollarını onarır. Bu, bağışıklık makinesinin bozucu mikropları baskılamasını ve vücutta iyileşmeyi teşvik etmesini sağlar. otların tamamen benzersiz bir işlevi olan bu temel tatminkar kablosuz, hiçbir artiwiwireless ilaç tedavisi seçeneğinde bulunmaz.
antimikrobiyal özellikler gösterdiği bilinenler de dahil olmak üzere çoğu otlar, immün fonksiyonlara yardımcı olur. bununla birlikte adaptojenler olarak kesilen otlar, bağışıklık makinesinin en iyi şekilde ayarlanması için özellikle doğrudur. immün modüle edici bitkilerin yaygın örnekleri, reishi, cordyceps, rhodiola ve rehmannia’yı kapsar. Adaptojenler ayrıca, gerilme yoluyla bozulan ve stres direncini ve dayanıklılığı geliştiren iskeletteki stabilite hormonlarını da içerir. Otlar mobil elektriği onarır. Bitkilerde bulunan bitkisel antioksidan maddelerin karmaşık karışımı, hücrelerin güç merkezleri olan mitokondriyi korur, böylece iyileşme gerçekleşebilir.

Bitkisel tedaviyi hiçbir sonuç vermeden denediyseniz, bunun nedeni farklı bitkilerin, verimliliğin ve harikanın uygun sinerjisinin artık hediye olmaması olabilir. Piyasadaki birçok ürün kalitesinin altında ve sonuç elde etmek için önemli olan bitki kombinasyonlarını veya verimlilik aralıklarını sunmuyor.

ayrıca uzun süre yeteri kadar şifalı olmayan otları almadığın da mümkün. Unutmayın, gizli mikropları bastırmak, normal komünik yollarını onarmak ve iyileşmenin gerçekleşmesi zaman alır.

Şifalı bitkilerin kapsamlı bir protokolü son kurtuluşum oldu. tamamen başkaldırıcılığımı temel alarak, başkalarına en üstün bitkisel tedavinin olağanüstü güçlerini yerleştirmelerinde yardımcı olmak istedim, bu yüzden her insanın kablosuz çalışabilmesini kolaylaştıran basit bir bitkisel protokol oluşturdum.

Sürekli hastalığın üstesinden gelmek için tüm doğal protokolümü 4 ana formülasyona yoğunlaştırdım. bu 4 formülasyon, bağışıklık aracını güçlendirmek için araştırdığım en iyi 50 maddeyi içerir. Her gün rejimi basittir: günde iki kez her sistemin üç tableti.

Rawls ‘bitkisel Karışımları 
doğal yöntem # 1: Antimikrobiyal yardım

doğal sistem # 2: İmmünomodülasyon, Semptom azalması

doğal formül # three: mobil rehber, en çok istenen detokslama

bitkisel bileşenler # dört: her gün besin, Kardiyovasküler özellik

Restorasyon için bir temel oluşturmak için otlar kullandıktan sonra, vücudunuzda şifa veren bir ortam yaratarak bunları tamamlamaya ihtiyacınız olmaya devam edersiniz. Bu, şimdi sizinle orantılı olarak kullanmak istediğim kapsamlı bir bütünsel teknik gerektiriyor.

Kablosuz Dr. Rawls’un doğal bitkisel Protokolü hakkında bilgi edinin »

Adım 2: Doğal bir kilo kaybı planı ile besleyin

Yüksek kalorili, karbonhidratlı ve işlenmiş öğünlerden oluşan normal bir beslenme rejimi – standart modern diyetler – her ikisi de wi-fibromiyaljili insanlar arasında yaygın olabilen, sızan bağırsak ve öğün hassasiyetleri dahil olmak üzere sindirim fonksiyon bozukluğuna katkıda bulunur. ekstra karbonhidratlar ve kötü yağlar, bağışıklık sistemi ve sözlü alışverişi içeren vücuttaki tüm yapıları bozar.

Kısacası, doğal isteklerinize uyan bir gıda rejimi benimsemekle doğru şekilde başaramazsınız. Sağlıklı bir yemek planı 6 basit ipucuna kadar kaynatılabilir. Bunları üstlenebilirseniz, şu anda genişletilmiş güce, birçok wi-fibromiyalji belirtilerini ve semptomlarını temizlemeye ve ilerlemiş sindirim karakteristiğinin farkında olacaksınız.

başka bir şeyden daha çok yeşillik yiyin. Mikrobiyomayı dengelemek ve en iyi bağırsak hareketliliğini arttırmak için besinler, mineraller, farklı önemli vitaminler ve yüksek kaliteli kablosuz fiber sağlarlar. 
gerçek yemeği tüket. sağlıklı tüketen etiketin üstünde yaklaşık olarak değil – etiketinde bulunmayan maddelerden taze hazırlanmış malzemeleri yaklaşık olarak alıyor! bir paket anlaşma olan veya bir etiket listeleme bileşenine sahip gıdaları genel gıdalarınızın% 10’undan daha azına sahip olmaya devam etmek için çabalayın.
sağlıklı yağları ve protein kaynaklarını seçin. Yabani sıkışmış wi-fish ve çiftlikte yetiştirilen kümes hayvanları ve yumurtalar, tüm protein ve sağlıklı yağların en sağlıklı varlıklarıdır. Tüm vejetaryen protein kaynakları soya fasulyesi ve soya peyniri ve tempe, kenevir, karabuğday, kinoa, chia tohumu, amaranth, spirulina ve karıştırılmış pirinç ve fasulye gibi fermente soya ürünlerinden oluşur. Yemek pişirmek için en sağlıklı yağlar arasında zeytinyağı, susam yağı, hindistancevizi yağı ve ghee (terbiyesiz tereyağı) bulunur. Üzüm çekirdeği yağı, ceviz yağı ve avokado yağı salatalar için uygun seçeneklerdir. 
Çeşitlendirmek. geçmiş sebzeler, diyetinizin farklı doğal yemek kaynakları arasında orantılı olarak bölünmesi gerekir. Kilo verme planınız ne kadar fazla olursa, wi-well welling için kablosuz beslenme gereksinimlerine o kadar yaklaşırsınız.
Hidrasyon, kablosuz bromiyaljiniz olup olmadığına bakılmaksızın, çerçevenizi doruk noktası çalışma durumunda korumanın anahtarıdır. Hücrelerinizi beslemeye, vücudu detoks etmeye, sindirimde faydalı bir kaynağa, enfeksiyonu manipüle etmeye ve çok daha fazlasına yardımcı olur. Bu, günde adım adım 8 bardak su içmeyi, tabii, aynı zamanda nemlendirici yemekler tüketmeyi içerir. Yemeklerden gelen su ekstra alkalileştirilir (emilim için en etkili) ve birkaç durumda da musluğunuzdan alabileceğiniz sudan daha temiz. en iyi alternatifler elma, çilek, salatalık, karpuz ve maruldur. Omega-3 yağ asidi tüketimini arttır. Wirelessbromiyaljinin neden olduğu enfeksiyondan kurtulmanın harika bir yolu. Aynı zamanda oksidatif stresin hafifletilmesine izin verir, bilişsel özellikte yardımcı olur ve kardiyovasküler sağlıksızlığa yardımcı olur.


Daha fazla omega-3 elde etmek için haftalık yemek programınıza birkaç proteini somon, ton balığı, hamsi veya sardalye gibi zengin kaynaklarla değiştirmeye çalışın. Keten tohumu, ceviz ve yosun uygun vejetaryen seçeneklerdir. Krill yağı ile takviye etmek aynı zamanda günlük rutininizde daha fazla omega-3 almak için harika bir yoldur. 
kablosuz sindirim fonksiyon bozukluğunuz varsa, yiyecek planınızı kolayca sindirilebilen ve öğün duyarlılığı reaksiyonlarını tutuşturmayan pişmiş malzemelerle sınırlandırın. Bu her zaman sonsuza dek sürmez: Geri kazanım gerçekleştiği anda birçok bileşen geri eklenebilir. İşte başarı, doğal iyileşme için istediğiniz ekstra adımlar:

Adım 3: Çevreyi Arındırın

Toksik maddeler vücuda 3 yaklaşımla girebilir: ağız, solunum ve cilt yoluyla. Eğer virüslü bir çevrede yaşıyorsanız (ve büyük çoğunluğun yaptığı gibi), sağlık potansiyeliniz toksik maddelerle azaltılabilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, seçenekleriniz var – neyi yediğinizi ve içtiğinizi, cildinize ne yerleştirdiğinizi ve soluduğunuz havanın pozitif hacmini değiştirebilirsiniz. tam burada varlığınızı detoks etmenin basit yolları:

tekrar tekrar – diğer sebzelerden daha fazla vejeteryanı yiyin. Temiz ürün, detoksifikasyon geliştiren düzenli sindirim ve karaciğer fonksiyonlarını teşvik eder. Toksik maddeler nötrleştirilir edilmez, sebzelerden ve meyvelerden elde edilen diyet wi-elyafı, çerçeveden çıkarılmak üzere nötralize edilmiş toksinler üzerinde muhafaza edilir. 
Her zaman gerçekçi organik tüketir. kimyasal böcek öldürücüler, hormonlar ve antibiyotikler kullanılarak üretilen yiyecekler ayrıca sağlık açısından endişeleri de kabul etmiştir. 
içme suyunuzu boşaltın. 2004 yılında, küresel bir sınai fitnes uzmanı, su konusunda uzlaşı sağladı; en sağlıklı suyun, her türlü mikrobiyal ve organik kimyasal kirleticiden wi filtreden geçirilmiş, ancak yine de özel olarak magnezyum ve kalsiyum gibi önemli mineraller içerdiğinden emin oldu. Her zaman gerçekçi plastik şişelerden yutmayın.
doğayı yaşam tarzınıza sokun. Gerçekten bitki örtüsü ve doğanın varlığında olmak, refahı teşvik ediyor. yoğun bitkileri olan bitkisel yerler, sünger gibi wi-fysentetik doğal kirliliği emer. Vejetasyon ayrıca wi-fiuseful oksijen, korkunç iyonlar ve elektronca zengin kararsız organik kimyasal bileşikler yayar. solunum kötü iyonları vücuttaki serbest radikalleri etkisiz hale getirir; şelaleler ve açık su da kötü iyonlar bakımından zengindir.
İç mekan havasını temizle. Yukarıda belirtilen tüm nedenlerden dolayı bitki yaşamını içeri aktarın. HVAC makinenizin kablosuz filtrelerini değiştirmek de havadaki toz ve alerjen konsantrasyonunu azaltmak için aynı şekilde önemlidir. Karışmayı azaltmak, kendi evinizi kirletici madde birikiminden kurtarmaya yardımcı olur. Amonyak ve sirke içeren bitkisel temizleyiciler güvenilirdir – artiwiwireless kimyasal bileşikler içeren temizleyicilerin kullanımından uzak durun. 
küf çıkarmak. Bodrumlar, yavaş hareket eden alanlar, çatı katları, banyolar, su kırılmış alanlar ve arada sırada duvar küfleri barındırabilir. küf uzmanları tarafından ele alınabilir bir ayrıcalıklı istisnai, ancak wi-fi tam işveren için zaman ayırın – mevcut birçok aldatmaca sanatçıları vardır.
eğer sigara içersen, dur. Sigara içmek, ancak başka herhangi bir ağır metal, doğal toksin ve elektron eksikliği olan wi-fine iyonları kaynağını ekler. 
kablosuz elektriği en aza indirin. Cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, bilgisayar sistemleri ve bilgisayar monitörleri tarafından yayılan güç, bitkisel enerji alanlarınız için rahatsız edicidir. Mobil akıllı telefonunuzu sürekli olarak erkek ya da kadınınızda tutmayın, mümkün olduğunda bilgisayar sistemlerinden ara vermeyin, kullanılmadığı zamanlarda fişinizi çekin ve açık, doğal, teknoloji içermeyen alanlarda kapıdan çıkın. 
4. Adım: Sakin yetiştirmek

modern yaşam stresli bir wi-fi, ancak kablosuzbromiyaljinin olması tamamen yeni ve kronik bir dereceye kadar baskı yapıyor. ne yazık ki, kronik baskı sizi endişeli gadget’ınızın irritabilen ve ajite olacağı faktörüne aşırı enerji veriyor. Kronik zorlanma içeren bozulmuş hormonlar hücreler ve dokular arasındaki iletişimi keser.

Sakinleşmek ve kablosuz iletişimin artmasını sağlamak için bu kolay önerileri deneyin:

Yürüyüşe çık. Üst düzey bir çentik basıncı emniyetlidir ve neredeyse kesinlikle herkes yapabilir. Yoga ve çeşitli egzersiz tabloları. 
Basınç hormonlarınızı günde en az iki kez sıfırlayın. gerginlik gün boyunca bir fırtına gibi inşa etme eğilimindedir – fırtına azar azar kalmaz, uzun zaman alır ve etkisiz hale getirme girişiminde bulunur. Bir bina kasırgasını yarıda keserseniz, hiçbir zaman tam bir fırtınanın boyutuna ulaşamaz. 15 dakikalık bir meditasyon, yoga seansı, hatta bir öğlen uykusu gerilme hormonlarınızı normalleştirmek için yeterlidir.
Öncelikleri ayarlayın. Gerginlik için tek çözüm can sıkıcı olabilecek meseleleri düşünmek değildir. Kuşkusuz, kablosuz iletişimin bittiğinden daha az karmaşık olduğu söyleniyor. Bir çözüm endişe listesi yapmaktır. Stresi hedeflemek için en iyi yeteneğe sahip olan konular listenin zirvesinde çapraz – hemen ve gecikmeden bunlarla başa çıkmak. Listede sadece 3 öğeye izin verin – bu öncelikler bilinçli düşüncelerinize girmeli. Nesnelere bir göz attığınızda, diğer araçlar girişinize ve dikkatinize geçebilir.
Sakinleştirici otlar alın: Sinir cihazını sakinleştirmek ve normal uyuma yardımcı olmak için birinci sınıf olabilecek şifalı bitkiler, bacopa, tutku çiçeği ve ana kuşu kapsar. Uykuyu teşvik eden daha güçlü otlar kediotu ve kavadan oluşur, ancak bunlar uyku haplarına çok benzer davrandıklarından ve karşılaştırılabilir en-boy etkilerine sahip olduklarından sınırlı bir temelde kullanılmaları gerekir. Yeterince uyu. Her gece, toparlanmaya rehberlik etmek için en az sekiz saat boyunca tam olarak güzel bir uyumak istiyorsunuz. aydınlatma armatürlerini kısma, nesli azaltma ve yataktan en az bir saat önce dinlenmeye uygun bir parçaya dikkat etme alışkanlığı edinmeye çalışın. geceleri daha yüksek uyku ve yarın wi-fic gün ödüllendirilecek. Adım wi-fi: hızlı bir yaşam tarzı

Hareket etmenin, wirelessbromiyalji ağrılarından rahatsız olduğunuzda yapmak istediğiniz kablosuz unsur olabileceğini biliyorum. ama güzelleşmek için akman gerekiyor.

Hareket endorfinleri üretir – ağrıyı baskılayan önemli “hassas hissetme” kimyasalları. Kareden kirliliği gideren ve gerilme hormonlarını normalleştiren kan akıntısını arttırır. Ve bağışıklık makinesini güçlendirir ve vücuttaki kırık dokuları onarmak için hayati olan kök hücrelerin oluşumunu uyarır.

nasıl hareket ettiğiniz. hareket neden olabilecek enfekte olabilecek eklemlere, bağlara ve kas dokularına zarar vermeyen sürtünmeye neden olur. Aşırı hareket zaten fazla kafası karışmış bir vücuda baskı yapar. İyileşmeniz için wi-fit hareket kabiliyetine uyum sağlamak için, halsiz ve kolay başlamalısınız. şeyleri hafif harekete geçirmek için bazı fikirler:

yavaşça ısıtın ve aşırıya kaçmayın. Vücudunuz savunmasız olsa da, duruş ve hizalamayı korumak, egzersiz süresi boyunca daha kablosuzdur, bu nedenle hasar çok daha muhtemeldir. Bu durumda, kablosuz kablosuz miktardan daha önemlidir. 
yürüyerek başlamak. başlangıçta, bu sadece kendi evinizin etrafında bir tur olabilir. Enerjiniz arttıkça, mahallenizde dolaşmaya çalışın. başlangıçta düz bölgelere sadık kalın, ardından yavaş yavaş hafif eğimlere yükselin. Her zaman deniz kıyıları ve parklar gibi doğal bölgelerde yürüyüş yapabilirsiniz.
bir deneyin qigong kaynağı. Bu eski çince dil sanatının yavaş hareketleri (chi-gung) acınızı eklemeden endorfinleri artırır. Çigong egzersizleri aynı zamanda duruş, uyum ve stabiliteyi arttırır. Bir eğitmene sahip bir kategori okumak için doğru, ancak basit sporlar aynı zamanda bir kitaptan, DVD’den veya YouTube hareketli görüntülerinden de öğrenilebilir.
yoga zarafeti için katılın. Yoga vücudunuzu restore etmek için idealdir. sağlık ve dayanıklılığın herhangi bir aşamasında bulunan çoğu insan bir aşamaya katılabilir. Yoga streç bağları oluşturur ve duruş geliştirir. Yoga kanın kaymasını, kayışın sınırlandırılabileceği bölgelere ve omurga ile birlikte teşvik eder. Ayrıca endorfin üretmenin harika bir yoludur. Her ağda olması gereken dersler yaygındır; eğitmeninize, teselli ve güvenlik için poz vermenizi değiştirmeleri için sahip olduğunuz fiziksel kısıtlamalar hakkında bilgi vermelerini isteyin. geri sıçrama. Bir toparlanma, tekrar hareket etmeyi kolaylaştırmak için güvenli bir yol sağlayan küçük bir özel trambolindir. neredeyse her gün 10-20 dakika sıçrayan kan, günde bir kez kan akmasını alır, otonom sinir makinesini güçlendirir ve akışla lenfatik dolaşımı arttırır.

biraz direnç ekleyin. Hafif aerobik egzersizlere katlanabildiğinizde, vücudun istisnai kas ajanslarını çalıştırmak için hafif serbest ağırlıklar yükleyin. En basit 2-3 kilo ile alçaktan başlayın ve kademeli olarak tabloyu boyayın. Direnç okulu, kas tonusunu ve vücut enerjisini artırmak, toplu yüklememek (sağlam wi-fitness için bir anlam ifade etmeyen) için tasarlanmıştır. sınırların dahilinde yaşa – kendine zarar vermek her zaman amaç değildir. 
doğru hissetmiyor ve sessizleşmek için unutma. Eğer egzersiz sonraki bir akşamdan kalma akşamdan kalma ile sonuçlanırsa, ağrı ve yorgunluk artarsa, derinlik derecesinde iyileşme ve geriye dönüş için zaman ayırın. ağrı üretmek amaç değildir. 
Adım 6: hızlı keşfedin Semptom ilacı

wi-fibromiyaljiden iyileşmeye kadar en büyük bariyerler semptomlardır – özellikle ağrı ve kötü uyku. iyileşme zaman alır ve alınan belirtiler ve semptomlar restorasyon tamamlanıncaya kadar bırakılmaz. Kısa sürede, restorasyonun ileri yönde gelişmesine izin vermek için semptomların baskılanması önemli olabilir.

Sık sık, ilaç hapları alınabileceği anlamına gelebilir, ancak ilaç tedavisinden kaçınabilirseniz, ek olarak faset etkileri ve alışkanlık gibi uzun vadeli konulardaki kapasiteyi de azaltabilirsiniz. mutlu bir şekilde, belirti ve semptomları hafifletmek için birçok şifalı bitki ve diğer bitkisel alternatifler vardır.

Adaptojenler: Ashwagandha, stres hormonlarını dengelemek için olağanüstü bir şekilde doğrudur. Reishi ve cordyceps’den oluşan birçok başka adaptojen, benzer wi-fi sağlar. Stres hormonlarının dengelenmesi, çerçeve içerisinde sözlü değişim yollarının yeniden kurulmasını sağlar ve bu da hemen birçok belirtiyi giderir. 
Her gün masaj: Zor bölgelerdeki ilerlemeli hareketlilik, çarpılmış dolaşım ve kas desteği gösterdiği doğrulandı. RawlsMD’deki bir fitness treni Emily Grimes, “Normal masajım için oturuyorum” diyor. “Geri döndüğümde özgürlüğümdeki gerginliği ve düğümleri, tüm farklı sorun bölgelerimle birlikte yaşayacağım. Bu, tam bir cihaz sıfırlamasıdır. ”
Reiki ve polarite iyileştirme prosedürleri: Bu enerji temelli kurtarma metodolojileri eğitimli bir Reiki pratisyeni veya polarite terapisti tarafından yapılır. her biri, kendine özgü kökenleri ve metodolojileri olmasına rağmen, bedenin iyileşmesine yardımcı olmak için enerjinin hareketini ele alır. Akupunktur: Tamamen elektriğe dayalı bir başka yaklaşım, sözde akupunktur noktalarını uyarmak için vücudun çeşitli yerlerinde iğnelerin sokulmasını gerektirir. Amerika Birleşik Devletleri’nde geniş çapta uygulanan çeşitli alternatif tıbbi ilaçlardır ve birçok küçük uygulama ve ek olarak hastaneler aracılığıyla elde edilebilir. Ve ülke çapında bir wi-fitness enstitüsü, sürekli ağrı tedavisi için akupunkturu yönlendiren wi-ficompany kanıtına bakar.

Bazı mesafelerde kızılötesi saunalar: Çevrenizi daha sıcak hale getirmenin aksine, vücudunuzda sıcaklık yaratmak için yumuşak kullanırlar. Bu saunalar, kirletici ter atmanıza, hızlandırılmış hareketle kablosuz rahatlığa ve enfeksiyonu azaltmanıza yardımcı olur. 
Kannabidiol yağı (CBD): Yasal bir esrar türü olan kenevirden elde edilen CBD, esrarda öfori yaratan madde olan THC içermez. CBD yağı, ağrıyı kolaylaştırır, bağışıklık sistemi özelliklerini destekler, aşırı çalışan korkmuş bir sistemi yatıştırır ve birçok insanda uykuyu getirir. Kenevir ürünleri çoğu eyalette cezaevidir ve çevrimiçi olarak satın alınabilir.
Darbeli Elektromanyetik alan makineleri (PEMF): Bu makineler mobil onarımı teşvik etmek için elektromanyetik kablosuz alanlar kullanır. Kemik onarımına ek olarak, sürekli ağrı ve tahrişe yardımcı oldukları gösterilmiştir. bu cihazlar güvenlidir ve düzgün çalışması için her zaman gözeneklerin ve cilt temasının olması gerekmez. Sağlık uzmanınız sizin için bir PEMF cihazı önerebilir, ancak reçete gerektirmez. Wirelessbromalji hastalarının popüler logolarından biri The Oksa Pulse’dur.
Deri İçi Elektrik Sinir Stimülasyonu (TENS) birimleri: TENS birimleri, beyninize ulaşmasından kaynaklanan ağrı uyarılarını engellemek için güç kullanır. Elektrotların kullanımını içerirler, bu nedenle dokunuşlu cilde sahip olanların sorunlardan kaçınmak için koruyucu önlemler almaları gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak, TENS cihazlarının onları geri kalanını yukarıda belirtilen tersi kazanma stratejileri konusunda bilinçlendirmek istedikleri sorunlu alanlarının acısından ilettikleri anlaşılmaz bir yer. 
Bir eczanede veya hatta reçetesiz satılan daha ucuz aletlerden (100 dolardan çok daha az) başlayarak bir hekimin kullanımına sunulan daha büyük aletlere kadar, çok çeşitli TENS cihazları vardır. fiofwiwireless.
Hiperbarik oksijen ilacı: Bu, basınçlı bir odada veya tüpte saf oksijen solunumu içerir ve birçok wi-fibromiyalji hastasının belirtilerini iyileştirmesine yardımcı olduğu gösterilmiştir. Niye ya? Çünkü gizli mikropların çoğu çok oksijenli dokunuşlu. Hiperbarik oksijen artık tek başına bir çare olarak dikkate alınmamasına rağmen, wi-fit sunabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz