Evlilikte Cinsel Mutluluk

  • CİNSEL SAĞLIK
  • Evlilikte Cinsel Mutluluk için yorumlar kapalı
  • 1.893 kez görüntülendi

Evlilikte Cinsel Mutluluk

Konumuz dahilinde birçok çiftin merak ettiği evlilikte cinsel mutluluk ile ilgili bilgileri sizlere sunarak bu konuda bilgi edinmenizi sağlayacağız. Cinsel mutluluğun temel yapısı evlilikte geçen etkili ve düzenli evreye bağlı olarak kendini göstermektedir. Eğer eşiniz veya partneriniz ile mutlu ve harika bir gece geçirdiyseniz, bir sonraki sabaha daha huzurlu kalkacaksınız. Öte yandan iş hayatınızda o gün hiç olmadığınız kadar rahat ve mutlu geçmektedir. Hep bunu istemişsinizdir öyle değil mi? O zaman ne diye her gününüzü kabusa çeviresiniz ki? Bunun için daima eşinizi mutlu etmenin yollarını arayın. Bu sadece büyük pırlanta taşlı bir yüzük değil, iki adet papatyayı bile yan yana getirmeniz kendisini fazlasıyla mutlu edecektir.

evlilikte-cinsel-mutluluk Evlilikte Cinsel Mutluluk

EVLİLİKTE CİNSEL MUTLULUĞUN SIRRI

Cinsel bir mutluluğa erişmek için ilk etapta önemli görülen konu eşlerin birbirilerini iyi tanıması ve iyi bir şekilde uyum sağlaması üzerinedir. Eşinizin veya partneriniz olan kişinin neleri sevdiğini ve nelerden daha çok hoşnut olduğunu iyi bilmelisiniz, zira bu bilgi neticesinde eşinizi güzel bir cinsel ilişkiden önce etkileyerek daha güzel ve mutlu bir gece geçirme evresini de ulaşabilirsiniz. Örnek verecek olursak zevk aldığınız cinsel mutluluk formüllerini partneriniz ile açık bir şekilde konuşabilir ve gece için ön bir hazırlık yapabilirsiniz, eğer çekingen bir haliniz var ise bunu ilişki esnasında da partnerinize yansıtarak yaşayabilir ve her ikinizin de zevk aldığı konular üzerine tecrübe edinmesini sağlayabilirsiniz.

TÜM TABULARI YIKIN VE ÖZGÜRLÜĞÜN CİNSEL ARZUYLA BİRLEŞMESİNİ SAĞLAYIN

Mekânınız sadece yatak olmasın, fantezilerinizi ateşleyecek taktikler uygulayarak birlikteliğinizi yatak odasının dışında banyoda, mutfak’ta oturma odasında kanepe de yerde ve hatta arabanın içerisinde harika bir manzara eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz, bu tamamen sizin fantezilerinize ve hayal gücünüze kalmış bir durum. Daha mutlu bir cinsel birliktelik için ruhunuzu özgür bırakın. Cinsellik konusunda her zaman bonkör olmalısınız, zira yapacağınız yanlış bir hareket tüm romantizmi mahvedebilir. Bu nedenle kendi isteklerinizden çok, karşınızdaki partnerinizi mutlu edebilecek odak noktalara yönelmek daha mantıklı olacaktır. Unutmayın karşınızdaki ne kadar mutlu olursa, sizde bir o kadar mutlu olacaksınız. Bu nedenle bu durumu daima göz önünde bulundurarak hareket etmeniz size her daim avantaj sağlayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.