Evde Yüz Epilasyonu Nasıl Yapılır

Evde Yüz Epilasyonu Nasıl Yapılır

Dudakların üzerindeki, hiç de hoş olmayan tüyler kadar kötü bir şey yoktur. Bunlar bazen de yanaklarda veya kulak memesinde de oluşabilir. Bazı kadınlar bunları çok değişik şekillerde yok eder.

Bu tüyler fonksiyonel bozukluklardan, daha çok iç salgı bezlerindeki bozukluklardan oluşur. Eğer esmerseniz ve sert tüyleriniz varsa, muhakkak enstitüde balmumuyla epilasyon yaptırmanız gerekir.

Eğer tüyleriniz çok inceyse ve yalnızca hafif bir gölge oluşturuyorsa, kendiniz bunların rengini açabilirsiniz. Oksijenli Suyla 20 Dakikada Renk Açma Bazıları, oksijenli suyun tüyleri çoğalttığını, beslediğini söyler. Aslında bu yanlıştır. Tüy sararır, incelir, kurur ve sonunda kırılır. Deneyin, sonuçtan çok memnun kalacaksınız, üstelik işlemin uygulanması da çok basittir. Oksijenli su ile epilasyon şu şekilde yapılır.

– İyi temizlenmiş, pisliklerden arınmış bir cilde, her zamanki toniğinizden sürün.
– Daha sonra, oksijenli suya batırılmış bir pamukla tamponlayın ve 20 dak. kadar bekletin.
– Sonunda sadece suyla yıkayarak temizleyin.

Bu yazı evde epilasyon nasıl yapılır, evde epilasyon yöntemleri, yüz epilasyonu nasıl yapılır, yüz epilasyonu yaptıranlar hakkında bilgi vermek için yazılmıştır.

yuz epilasyonu, evde epilasyon nasıl yapılır, evde yüz epilasyonu, yüz epilasyonu yaptıranlar, oksijenli su yüze nasıl uygulanır, evde yüz nasıl alınır, yüz epilasyonu nasıl yapılır, kulak memesindeki tüyler, evde kolay yüz epilasyon nasıl yapılır, yüzümü evde kendim nasıl alabilirim

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.