Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Hizmetleri

  • TANITIM
  • Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Hizmetleri için yorumlar kapalı
  • 756 kez görüntülendi

Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Hizmetleri

Estetik cerrahi ve saç ekimi, son zamanlarda oldukça dikkat çeken uygulamalar olmuştur. Çeşitli nedenlerden ötürü vücudunda işlev bozukluğu ya da estetik görünüşü bozan alanların bulunduğu bireyler, estetik cerrahi uygulamalarından faydalanmaktadır. Bunun yanı sıra saç ekimi de saç dökülmeleri ve kellikle ilgili sorunlarla karşılaşanların dikkatini çeken bir uygulamadır.

Göğüs, Yüz, Popo ve Vücut Estetiği

Estetik cerrahi, uzun süredir hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi gören bir alandır. Birçok uygulama, estetik cerrahi kapsamında değerlendirilebilmektedir. Estetik cerrahi alanına dahil olan başlık ve alt başlıkları şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

·        Göğüs Estetiği: Hacimsiz ya da sarkık göğüsler için meme dikleştirme, meme büyütme, meme küçültme gibi uygulamalar sunuluyor.

·        Yüz Estetiği: Yüz bölgesindeki estetiklerin tamamı bu alana giriyor. Burun estetiği, yanak yağı aldırma, alın germe, kaş kaldırma gibi uygulamaların her biri yüz estetiği içerisinde değerlendirilebilir.

·         Popo Estetiği: Brezilya popo estetiği, popo estetiği uygulamaları bu kategoridedir.

·         Vücut Estetiği: Kol, bacak, karın kası estetikleri ile kızlık zarı dikimi gibi uygulamalar, bu kategori altında sunuluyor.

Her bir estetik uygulamanın kendine göre işlem basamakları bulunduğu için uygulamalarda farklı yöntemler kullanılmaktadır. Estetik cerrahi uygulamaları gerçekleştiren Milano Klinik, popo estetiği, yüz estetiği ve vücut estetiği de yapmaktadır.

FUE ve FUT Yöntemleriyle Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi ve kellik sorunlarıyla karşı karşıya kalan bireylerin tercih ettiği bir cerrahi uygulamadır. Saçla ilgili sorunlar, bireylerin kendilerini psikolojik anlamda kötü hissetmelerine neden olabilir. Özellikle kellik sorunu, erkeklerin sıklıkla karşılaştığı problemler arasında yer alıyor. Saç ekiminde birçok yöntem kullanılmakla birlikte FUE ve FUT yöntemi en çok kullanılanlardandır.

FUE yöntemi, kafa derisinde herhangi bir kesi yapılmadan uygulanır. Bu nedenle FUE yönteminin dikkat çeken bir uygulama olduğunu söylemek olanaklıdır. Saç ekiminin yanı sıra saç, sakal ve bıyık ekimi de birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kaş ekimi daha çok kadınlar arasında yaygındır. Kaşların çok daha gür bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca saç ve sakal da erkeklerin ilgi gösterdiği uygulamalar olarak karşımıza çıkıyor. https://www.milanoklinik.com, güncel yöntemleri kullanarak sakal ve bıyık ekiminde bulunur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.