Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri

  • CİNSEL SAĞLIK
  • Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri için yorumlar kapalı
  • 2.209 kez görüntülendi

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri

BAL İLE ISIRGAN TOHUMU MACUNU

Yarım kilo bala üçte bir oranında ısır­gan tohumu, kırk gr. günlük, yirmişer gr. zencefil ile havlıcan katılır. Bunlar iyice karıştırılıp döğüldükten sonra macun ya­pılır. Akşamları yatmadan kısa bir süre ön­ce birer kahve kaşığı ya da birer yumurta sarısı büyüklüğünde alınır, ilk üç gün de­nemeye girişilmezse daha iyi (hayırlı) olur. Dördüncü günü erkeklik gücünün en azın­dan üç katı arttığı görülür.

isirgan_otu_ve_faydalari_h59730

Isırgan tohumu daha önce döğülür, un durumuna getirilir, sonra bal ile tuzsuz tereyağında bulamaç yapılıp birer yemek kaşığı alınırsa, daha etkili olur. Ancak bu­nun sürekli olarak alınması, macunun üç günden çok saklanmaması gerekir. Macun, yaz döneminde yapılacaksa, ısırganın to­humları yeşil olduğundan iki üç günden çok dayanmaz. Bu nedenle alınacak ma­cunun günlük olması, ya da en çok iki günde bir yapılması gereği vardır. Kış ayların­da tohumlar iyice kuruduğundan macun birkaç gün saklanabilir.

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri 2

BADEMLİ MACUN

Badem özel olarak ezilir, «badem ez­mesi» denen tatlının yapılışındaki duruma getirilir, üzerine kendi ağırlığının dörtte bi­ri oranında döğülmüş fındık içi ekilir, ba­demin ağırlığınca katı kaymakla karıştırı­lıp 200 gr. süzme balla macun durumuna getirilir. Badem ezilirken kabuğunun çıka­rılması gerekir.

badem macunu

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri3

ÇINAR MACUNU(Ekeklik Gücünü Artırıyor)

Çınar çiçekleri ılık suda yıkanır, ince bir bezden süzülür. Kurutulduktan sonra balla karıştırılır. Bir süre saklanıp yemek­lerden önce birer yemek kaşığı yenir. Bu­nun günde üç kez, en azından üç gün ara­lıksız, alınması gerekir.

çınar macunu

Bu macun yaz, kış alınabilir. Yalnız, çınar çiçeklerine toz, ya da yabancı bir nes­nenin karışması önlenir. Bütün yıl boyunca bunu uygulama olanağı olan kimselerin her on yılda bir yıl yaşlandıkları, daha açıkçası onda dokuz (9/10) genç kaldıkları görü­lür. Çınar çiçeklerinin doğal olarak yetişti­ği yerlerde, genellikle kıyı bölgelerinde bu macunu uyguladıkları bilinir. Ki­milerinin «Arım olsun çınar çiçeği de yerim» demeleri bu yüzdendir, işin gerçe­ğini bilmeyenler; Şu kimse ne az yemekle yeti­niyor, çınar yaprağı, çınar çiçeği bile yiye­rek yaşıyor, derler.

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri

Erkeklik Gücünü Arttıran Macun Terkipleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.